Обложување на нет

Член од
24 август 2009
Мислења
136
Поени од реакции
10
се најде грешката ? дај прати скринови што си уплатил
Се правдаат дека ми го поништиле облогот пред да започне натпреварот (а не откако завршил), што незнам дали е така. Ми ги прифатија и двата тикета, ми одзедоа средства од балансот и се одлогирав. Толку. Се вклучив наредниот ден откако беше се' завршено. Кога ќе уплатиш у кладилница не седиш таму пола ден за случајно ако им текне да ти го поништат тикетот и да ти вратат парите. Незнам што да речам, глупости.

1 (1).jpg

1 (2).jpg
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.688
Поени од реакции
945
Се правдаат дека ми го поништиле облогот пред да започне натпреварот (а не откако завршил), што незнам дали е така. Ми ги прифатија и двата тикета, ми одзедоа средства од балансот и се одлогирав. Толку. Се вклучив наредниот ден откако беше се' завршено. Кога ќе уплатиш у кладилница не седиш таму пола ден за случајно ако им текне да ти го поништат тикетот и да ти вратат парите. Незнам што да речам, глупости.

Прегледај го приврзокот 213402

Прегледај го приврзокот 213401
Ova e najverojatno otiden tiketot na avtorizacija i ne ti bil odobren oti koga uplates na pogolema suma taka pisuva oblogot e staven na avtorizacija ili taka slicno nesto bese , a oblogot vraten li ti e na smetka
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
1.561
Другари, дали е можно да исплатиш/подигнеш 200 евра од БЕТ365 без некакви проблеми?
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
386
Поени од реакции
210
Другари, дали е можно да исплатиш/подигнеш 200 евра од БЕТ365 без некакви проблеми?
Ако можеш да ги извадеш тие пари до Скрилл - пиши ми ПП, после јас можам да ти ги исплатам од Скрилл, на рака.
 
Член од
25 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dali moze na marathonbet so visa ili paypal da se vrsi uplata?
I dali se vrsi isplata na istite?
 
Член од
6 јули 2017
Мислења
44
Поени од реакции
22
Decki imam Paysafecard od Germanija kupeno karticka, do pred nekoj mesec mozese bez problem da depoziras na bet i da si gi izvadis na smetka na primer na Tutunska, ama sega gledam bara na paysafecard da imas user da se logiras, a od MKD ip ne mozis bara 300 cuda za potvrda so kamera so licna karta germanska bla bla,

da ne znaj nekoj chare so da se praj so kartickata da ne odat fira parite? osven na coek vo germanija da mu ja dam ama ne e fintata da ja davam tuku da ja iskoristam ...fala ako znaj nekoj pisete
 
Член од
7 октомври 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
 
Член од
16 април 2014
Мислења
4.746
Поени од реакции
5.156
Дали има некој стабилен веб сајт каде што можам да се коцкам со Пајонир картичка?
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
10.572
Поени од реакции
5.589
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
Za bet365 ne znam, ali za marathonbet 100% moze jer ja igram tamu.. prefrlam od nlb tamu i od tamu na nlb mi predrlast vo rok od 2-3 dena.. nit provizii nit buturi nit cuda vragovi
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.783
Поени од реакции
2.309
Здраво
Сакам да прашам дали може да се префрлаат пари од (НЛБ visa) дирекно на акаунтот на Bet365 благодарам однапред
Мора да е на твое име.

П.С. Кога викаш НЛБ Виза мислиш на дебитна картичка, така?
 

sleekmakeup

Queen of the South
Член од
14 ноември 2014
Мислења
90
Поени од реакции
32
Дали има некој стабилен веб сајт каде што можам да се коцкам со Пајонир картичка?
Забрането е коцкање со Пејонир картичката. Може да ти го блокираат акаунтот.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.100
Поени од реакции
261
Забрането е коцкање со Пејонир картичката. Може да ти го блокираат акаунтот.
Сигурно ќе ти ги блокираат акаунтот ако примиш пари од кладилница

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
10.941
Поени од реакции
8.588
Разбрав се воведил некој софтвер по препорака на еу со кој се забраниле трансакции на маледонска трансакциона сметка од страни за игри на среќа. Има вистина?
 
Член од
7 октомври 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Мора да е на твое име.

П.С. Кога викаш НЛБ Виза мислиш на дебитна картичка, така?
Да
Автоматски споено мислење:

Мора да е на твое име.

П.С. Кога викаш НЛБ Виза мислиш на дебитна картичка, така?
Да да... Нема врска дали зимаат провизија (боље поштен него на крај година да го кркам )
 
На врв Bottom