Обложување на нет

Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Зошто неможи да се изврши уплата на 1xbet?Пробав неколку пати со картичка од стопанска,правам се како што треба и неможи никако да уплатам ?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Зошто неможи да се изврши уплата на 1xbet?Пробав неколку пати со картичка од стопанска,правам се како што треба и неможи никако да уплатам ?
Обична картичка или таа виза интернет што е ?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Samo so visa internet sto e mislam moze takvi raboti od stopanska

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Член од
23 август 2017
Мислења
2
Поени од реакции
0
Луѓе, ми се јавија од банка дека стигнале парите, ми рекоја да појдам утре да потпишам документи од каде се...

Документот отприлика изгледа вака




Има некој пополнувано вакво нешто? Што треба да напишам кај основ и дали ќе прават некој проблем?
Друже колку време чекаше да ти стигне документов? Јас повлеков пари од бет365 на комерцијална преку ибан и свифт код и еве веќе 15 дена немам никаква информација.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.018
Поени од реакции
2.053
Друже колку време чекаше да ти стигне документов? Јас повлеков пари од бет365 на комерцијална преку ибан и свифт код и еве веќе 15 дена немам никаква информација.
Treba da ides direktno u banka druze, tamu ke ti go dadat toj dokument da go popolnis
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Друже колку време чекаше да ти стигне документов? Јас повлеков пари од бет365 на комерцијална преку ибан и свифт код и еве веќе 15 дена немам никаква информација.
u koja banka ti e toa , ako ti e u tutunska ti stiga poraka deka imas na smetka pari .
 
Член од
22 јануари 2017
Мислења
175
Поени од реакции
133
Друже колку време чекаше да ти стигне документов? Јас повлеков пари од бет365 на комерцијална преку ибан и свифт код и еве веќе 15 дена немам никаква информација.
Ми се јавија по 1 ден од кога ги повлевков, ми рекоја да појдам во банка да потполнам некој документ и тоа е тоа...
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Дали можи да се уплатат средства на bet365 од дебитна мастеркард од стопанска има пробано некој?
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Ako ostvarite malku pogolem profit ke imate problem pri isplata i mnogu dobitni ke vi gi smetaat void.Ova za zal veke se slucuva i vo mnogu porenomirani oblozuvalnici nesamo 1xbet.Eve ovoj mesec bet365 mi limitiraa dva akaunti bez profit na niv..
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Ako ostvarite malku pogolem profit ke imate problem pri isplata i mnogu dobitni ke vi gi smetaat void.Ova za zal veke se slucuva i vo mnogu porenomirani oblozuvalnici nesamo 1xbet.Eve ovoj mesec bet365 mi limitiraa dva akaunti bez profit na niv..
Sho napravite drugar . Po 100 000 eura li pogoduvate u 1 nedela
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Ne znam ti drugar kolku ima igrano vo online oblozuvalnicite i nz sto igras ako igras samo top5 ligi togas ok e ama ako igras slabi ligi i ako imas profit ke ti kastrat akaunti postojano.Edinstveno koj ne mi blokiral akaunt do sega e betfair.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom