Обложување на нет

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
нетелер картицата ми истече овај месец, сега чаре некој да каже за повлекување, ако не сака да се експонира може и преку ПП да помогне ??
Картицата од Нетелер не вреди повеќе од една година. Ако имаш пари на Скрил за повлекување пиши ми ПП или барај ме на телефон, јас ќе ти ги извадам со Скрил картичка.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Mene karticata od neteler mi istekuva 2018 god avgust . Ama nemozam da povlekuvam pari. Ti u mk povlekuvase ?
да, пред негде година и пол така нешто последно па прекинав со кладење , сега сакам пак да почнам па кои се начините денес ме интересира.............иначе немаше проблем со нетелер картицата[DOUBLEPOST=1509924605][/DOUBLEPOST]
Картицата од Нетелер не вреди повеќе од една година. Ако имаш пари на Скрил за повлекување пиши ми ПП или барај ме на телефон, јас ќе ти ги извадам со Скрил картичка.
фала ти што се понуди , немам моментално пари ..............10% данок причина да се бара начин за кладење во странска кладилница
 
Член од
12 март 2017
Мислења
4
Поени од реакции
0
Здраво да прашам дали можам да подигнам пари од ПОКЕР СТАРС на НЛБ Виза картичка без проблем и треба данок да се пријавува или да се оди во банка да ги подигам парите да кажам од кај ми се стигнати ?
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Здраво да прашам дали можам да подигнам пари од ПОКЕР СТАРС на НЛБ Виза картичка без проблем и треба данок да се пријавува или да се оди во банка да ги подигам парите да кажам од кај ми се стигнати ?
Оди директ на банкомат подигај и си свиркај!
 
Член од
30 октомври 2017
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво да прашам дали можам да подигнам пари од ПОКЕР СТАРС на НЛБ Виза картичка без проблем и треба данок да се пријавува или да се оди во банка да ги подигам парите да кажам од кај ми се стигнати ?
Кога ќе ти стигнат парите на сметка, ќе си извадиш извод од банката за месецот кога ти пристигнале парите и доколку пишува дека покерстарс ти ставил пари на сметка(дека мене од бет365 кога ми стигаат парите ми го пишува моето име и презиме а не бет365, односно дека како сам да сум ги ставил на сметка а не бет365 дека ми ставил, со тоа што не треба никаде да ги пријавам тие пари), ќе треба да ги пријавиш како данок на добивка.. бар јас така мислам. поздрав
 
Член од
12 ноември 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво,нов сум тука.Денес се зачленив на бет365 уплатив пари се е океј,само незнам како да уплатам листе со повеќе натпревари,цел ден сингл мавам :LOL:
Дали ке сака некој да ми објасни ?
Фала ви.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.514
Поени од реакции
62.360
Здраво,нов сум тука.Денес се зачленив на бет365 уплатив пари се е океј,само незнам како да уплатам листе со повеќе натпревари,цел ден сингл мавам :LOL:
Дали ке сака некој да ми објасни ?
Фала ви.
Имаш од десна страна повеќе опции. Trixie, Double. Барај каде што пишува 1 @, тоа ти е да ги уплатиш сите утакмици на едно ливче.
 
Член од
12 март 2017
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdravo da ve prasham pak so pokerstars , mi dade opcija samo preku Skrill da gi podignam parite , i sega koga mi stignaa na Skrill parite pisuva Rational Entertainment Enterprises Limited
dali koga ke gi prefrlam od skrill parite na moja smetka vo banka na izvestajot ke pisuva isto?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Zdravo da ve prasham pak so pokerstars , mi dade opcija samo preku Skrill da gi podignam parite , i sega koga mi stignaa na Skrill parite pisuva Rational Entertainment Enterprises Limited
dali koga ke gi prefrlam od skrill parite na moja smetka vo banka na izvestajot ke pisuva isto?
ne , ke ti pisuva skrrill
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Zdravo drugari sakam da se oblozuvam na net onlajn koja stranica vi e proverena za isplakanje i ke mi ja preporacate , ovie gi ima li igrano nekoj , koja e najednostavna
https://www.2win.mk/#
https://betcity.net/mk
ili pak bet365.com
samo ovie 2 kladilnici da se na svetov nemoj na niv, betcity limitiraat na mizerni dobivki, mene me limitiraja na prviot dobiten tiket, a 2win imaat uzasni koeficienti... bet365/marathonbet odberi si
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
560
Поени од реакции
398
За колку дена стигаат парите на картичка од бет365 ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom