Облаци

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.238
Поени од реакции
16.693
@Anne. ?

Иначе пробувам да ја усовршам малку повеќе оваа техника без многу користење на post production финти но иде тешко. Некои финти вака со отвор на бленда и тајмер?
Филтер купи си :)
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727

Kajgana Shop

На врв Bottom