Нaјкорисен подарок што сте го добиле за бебето?

Дискусија во форумот 'Деца' започната од Magde., 9 ноември 2015.

 1. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  17.351
  Допаѓања:
  25.825
  И после гледај родителите како ќе ги потрошат за одмор или во кафана хаха

  Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
   
  На Bojco му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Igorcemk

  Igorcemk Batman & Robin

  Член од:
  17 јануари 2008
  Мислења:
  7.751
  Допаѓања:
  8.264
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Сите полн погодок.
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: