Ноќно возење велосипед

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
низ населени места да.........пошто надвор од нив има идиоти кои гледаат дека има велосипедисти (велосипеди со светла, мачкини очи) и пак возат со долги светла кои можат да те заслепат!
:mad:
 

xTheHappy

Смотко
Член од
11 септември 2011
Мислења
8
Поени од реакции
5
јуп.
обожавам да се возам од 19Ч до 21Ч :D
за покасно неам светло... :P
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Дали сте пробале да се возите на силен дожд?
Јас да,и беше прекрасно чуство.хахаха
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Дали сте пробале да се возите на силен дожд?
Јас да,и беше прекрасно чуство.хахаха
Сум возел во секакви услови. Ама да се радувам на возење на дожд никогаш. Водоотпорен да не си?
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Сум возел во секакви услови. Ама да се радувам на возење на дожд никогаш. Водоотпорен да не си?
Па сигурно не се возев во зима.Лето беше и се враќав од на плажа.
 
Член од
8 ноември 2020
Мислења
30
Поени од реакции
9
Здраво дали некој сака да купи Fenix tk22ue батериите се нови отворени се само да се проверат и вратени се така седат ако некој е заинтересиран ги продавам двете. 1600 лумени super se za nokjno vozenje
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
324
Поени од реакции
44
Здраво дали некој сака да купи Fenix tk22ue батериите се нови отворени се само да се проверат и вратени се така седат ако некој е заинтересиран ги продавам двете. 1600 лумени super se za nokjno vozenje
Пиши и цена може има некој што би размислил...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom