Ноќно возење велосипед

Беркут

независен експерт
Член од
12 април 2010
Мислења
9.643
Поени од реакции
14.221
низ населени места да.........пошто надвор од нив има идиоти кои гледаат дека има велосипедисти (велосипеди со светла, мачкини очи) и пак возат со долги светла кои можат да те заслепат!
:mad:
 

xTheHappy

Смотко
Член од
11 септември 2011
Мислења
8
Поени од реакции
4
јуп.
обожавам да се возам од 19Ч до 21Ч :D
за покасно неам светло... :P
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Дали сте пробале да се возите на силен дожд?
Јас да,и беше прекрасно чуство.хахаха
 

Беркут

независен експерт
Член од
12 април 2010
Мислења
9.643
Поени од реакции
14.221
Дали сте пробале да се возите на силен дожд?
Јас да,и беше прекрасно чуство.хахаха
Сум возел во секакви услови. Ама да се радувам на возење на дожд никогаш. Водоотпорен да не си?
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Сум возел во секакви услови. Ама да се радувам на возење на дожд никогаш. Водоотпорен да не си?
Па сигурно не се возев во зима.Лето беше и се враќав од на плажа.
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.417
Поени од реакции
1.916
Убавини, на раат, сам.:) IMG_20191119_182618.jpg
 
На врв Bottom