Ноќно возење велосипед

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Јас искрено уживам..и тоа често го правам со дружтво.;)
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Па кај 19 00 саатот е најубаво нема сонце само ветер милина :D
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.416
Поени од реакции
16.762
Да!Правец Лагадин во 23:30-00:00 навечер.Релаксација.За да не се осеќам така како потресено.
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Да!Правец Лагадин во 23:30-00:00 навечер.Релаксација.За да не се осеќам така како потресено.
ок значи кога ке одиме св наум да те планирам и тебе заедно ке одиме
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Возам секој ден. Наместо автобус или такси одам со точак каде и да треба низ скопје.
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Па возам скоро секој ден и поубаво ми ноќе отколку преку ден
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Сакам, ама немам време.
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.596
Возам да ... 19 часот на кеј ..
 
Член од
29 јули 2011
Мислења
3
Поени од реакции
1
ноќе не толку често а преку денот за викенди често одиме со другарите на подолги релации
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
да ама треба да си купам светло оти имам едно homemade и не ми брка доволно работа а треба да е лесно за вадење оти преку ден ретко некое дека ке го преживеј моето возење
 
С

Спенсер

Гостин
Преку ден,навечер... сеисто ми е :) Уживам во вожњата,дали на кеј,партизанска,низ Скопјево некаде :)
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.553
Поени од реакции
1.037
Немам светло за навечер. Приквечер е најубаво за возење и кога можам возам...
 
На врв Bottom