Носиш кул маичка? Постни ја овде

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.754
Поени од реакции
8.453


Ваква иста имам, ме мрзи да ја сликам.
Ми ја снема еден период, кога гледам мајка ми ја ставила кај татко ми во шкафот, мислела адидас маица е :pos:
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
22.485
Поени од реакции
62.995
Имав една маица со Ацета наш на нејзе, баш убав и јак дизајн, не од оние класичните маици што ги прават у штаб на ДПМНЕ... Му ја позајмив на најголемиот комуњар што го познавав во животот за да идел со неа да навива на стадион, демек да ја бодрел Македонија. Кратко после таа дешавка се оттуѓи од друштвото и никогаш не ми ја врати. Проклето копиле, за ваквите си има посебно место у пеколот.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.087
Поени од реакции
2.654
Моите 3 омилени супер херои во смешен стил. Штета што остаре маицава, треба да барам слична.

20200810_153437.jpg


Оваа ми е "посебно драга" што би рекле, сам ја правев за натпревар и добив награда од Nvidia.

IMG_20200217_175125.jpgА оваа е многу кул, "Destroyer of Worlds", кој глеал Dragon Ball сфаќа :)

IMG_20181130_180039.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom