Носиш кул маичка? Постни ја овде

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.678
Поени од реакции
15.378
Член од
20 април 2014
Мислења
5.158
Поени од реакции
5.802
Буразер не е тоа од сега, ама со време се истегнале и тоа ти е....место Џони да се паркира.
Ај ај не се правдај сеа. Туку штракни си една свежа слика со кул маичка и од папок подоле кадаро да не иде. ;)
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.111
Поени од реакции
5.858
Лани или полани мислам случајно налетав на реклама на маичкиве.

Интересни се. Само не знам каков е квалитетот на маичката.

Сакам маички со натписи со слика но сакам и маичката да биде квалитетна а не некоја од тезга пазар оние најчесто со лого од рок и метал бендови црните евтини.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.756
Поени од реакции
19.200
Лани или полани мислам случајно налетав на реклама на маичкиве.

Интересни се. Само не знам каков е квалитетот на маичката.

Сакам маички со натписи со слика но сакам и маичката да биде квалитетна а не некоја од тезга пазар оние најчесто со лого од рок и метал бендови црните евтини.
...оф топик, темата е да се постави кул сопствена маичка, а не што сака и што мисли некој за рандом маици на реклама и на пазар,
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.878
Поени од реакции
7.030
...оф топик, темата е да се постави кул сопствена маичка, а не што сака и што мисли некој за рандом маици на реклама и на пазар,
А кај е твојата кул маичка љубави? :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom