Ножеви

Член од
26 јануари 2009
Мислења
10.099
Поени од реакции
14.540

Не знаев кај да го ставам ова, па се решив тука. Ја не сум видел попрекрасно сечило од ова, ова не се само шари на дамаск челик, човеков цела мандала илустрација има насликано на сечилото... За останатите детаљи исто така не би коментирал, уметничко дело вредно за у музеј.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom