Ножеви

Член од
9 март 2011
Мислења
124
Поени од реакции
94
Дај бе пишете нешто за ножевите, ваши се, модел, од каде се ако сте ги купиле како сте задоволни...само слики многу не значи.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
На врв Bottom