Ножеви

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од PrinceVegeta, 17 декември 2010.

 1. Milan 1975

  Milan 1975

  Член од:
  17 октомври 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  11
  Moja racna izrabotka.Nozot e naracka.Celik 12c27,racka venge,futrola debela boks koza. 20180221_124529.jpg
   
  На Fantantonio, Klin, bobac и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Еве уште еден.
  Ножот е правен за AceCaleb.
  Condor Kephard сечиво, орев, инокс пинови.

  IMG_0148.JPG
  IMG_0150.JPG .
   
  На Ставрогин, Fantantonio, Bobson и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.461
  Допаѓања:
  7.100
  Оревот згазил, мило ми е што одбрав орев да биде рачката.
   
  На Fantantonio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. boleramone

  boleramone

  Член од:
  31 мај 2015
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  56
  Стварно убави ножеви. Секоја чест за изработката и на eMilanist, и на Milan 1975.
   
  На Fantantonio, Klin и Milan 1975 им се допаѓа ова.
 5. Milan 1975

  Milan 1975

  Член од:
  17 октомври 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  11
  Zavrsena naracka.Gotvacki noz 33 sm.celosna dolzina,secivo 22 sm,sirina na secivo 5 sm 20180303_154640.jpg ,racka mahagoni.
  --- Споено дупло мислење, 5 март 2018 ---
  20180303_155008.jpg
   
  На EDCer, Fantantonio, AceCaleb и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Еве уште еден, рогот му легна перфектно на сечивото.
  IMG_0166.JPG
   
  EDCer, Fantantonio, AceCaleb и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Еве уште еден. Ензо број 31:

  IMG_0193.JPG
   
  m1kac, EDCer, Fantantonio и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Еве уште еден:

  IMG_0198.JPG
   
  На EDCer и Fantantonio им се допаѓа ова.
 9. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Еве уште еден:

  IMG_0213.JPG
  Не случајно е сличен со овој:

  IMG_5951.JPG .
   
  На m1kac, EDCer и Klin им се допаѓа ова.
 10. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Готова е и футролата:

  IMG_0215.JPG .
   
  На m1kac, Ставрогин и EDCer им се допаѓа ова.
 11. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Готов е уште еден:
  IMG_0226.JPG IMG_0228.JPG
   
  На AceCaleb, EDCer и Ставрогин им се допаѓа ова.
 12. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Уште еден:

  IMG_0221.JPG
   
  На EDCer и AceCaleb им се допаѓа ова.
 13. eMilanist

  eMilanist Ursus domesticus

  Член од:
  27 септември 2007
  Мислења:
  2.081
  Допаѓања:
  1.129
  Уште еден:
  IMG_0234.JPG
   
  На Borsa и AceCaleb им се допаѓа ова.

Сподели преку: