Новости на македонските телевизии

Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Во оваа тема ќе ги објавувам што ново ќе има следно и во иднина на македонските телевизии. Филмови серии се ќе објавувам
Автоматски споено мислење:

Откупена е германска воена серија Das Boot и започнува оваа есен на една од македонските телевизии

brod.png
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.178
Откупена е германска воена серија Das Boot и започнува оваа есен на една од македонските телевизии
абе или пиши на која или ич не пишувај (не издаваш државна тајна),

и што сега ќе треба секој ден да ја отвараме темата за да дознаеме од: кој, каде или во кој термин ќе се емтува:anco:
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
абе или пиши на која или ич не пишувај (не издаваш државна тајна),

и што сега ќе треба секој ден да ја отвараме темата за да дознаеме од: кој, каде или во кој термин ќе се емтува:anco:
Телевизиите несмеам да откривам и да државна тајна е бидејќи телевизиите така сакаат. Ако сакаш да дознаеш на која тв на есен ќе дознаеш
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.326
Телевизиите несмеам да откривам и да државна тајна е бидејќи телевизиите така сакаат. Ако сакаш да дознаеш на која тв на есен ќе дознаеш
Па што е тогаш поентата на темава?
Да ни кажеш дека имаш ексклузивни информации што немаш намера да ни ги кажеш?
Ако треба да чекам до есен да дознаам на која телевизија у кои термини ќе оди нешто, ти и темава сте ми бескорисни тука за да ми давате тука ексклузивен интел дека извесна серија ќе се емитува за 5 месеци ама треба сама да си дознаам тогаш на која тв.

Бисајдс, @wot нели има вакви теми веќе во соодветниот подфорум?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Па што е тогаш поентата на темава?
Да ни кажеш дека имаш ексклузивни информации што немаш намера да ни ги кажеш?
Ако треба да чекам до есен да дознаам на која телевизија у кои термини ќе оди нешто, ти и темава сте ми бескорисни тука за да ми давате тука ексклузивен интел дека извесна серија ќе се емитува за 5 месеци ама треба сама да си дознаам тогаш на која тв.

Бисајдс, @wot нели има вакви теми веќе во соодветниот подфорум?
Ти си бескорисен тука
Автоматски споено мислење:

На кој не му одговара темата нека не ја посетува
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.178
Ти си бескорисен тука
Автоматски споено мислење:

На кој не му одговара темата нека не ја посетува
види вака пријател-е/ке можеш да се лутиш колку ти душа сака но да знаеш дека таа е вистината или кажуваш и споделуваш корисни информации или можеш темата одма да ја затвориш бидејќи е бескорисна.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
види вака пријател-е/ке можеш да се лутиш колку ти душа сака но да знаеш дека таа е вистината или кажуваш и споделуваш корисни информации или можеш темата одма да ја затвориш бидејќи е бескорисна.
Јас ќе споделувам што е откупено во македонија што ново ќе има на телевизиите, а ти ако не сакаш немораш да ја посетуваши не ме викај пријателе бидејќи не сум твој пријател . И нема да ја затворам темата
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Па што е тогаш поентата на темава?
Да ни кажеш дека имаш ексклузивни информации што немаш намера да ни ги кажеш?
Ако треба да чекам до есен да дознаам на која телевизија у кои термини ќе оди нешто, ти и темава сте ми бескорисни тука за да ми давате тука ексклузивен интел дека извесна серија ќе се емитува за 5 месеци ама треба сама да си дознаам тогаш на која тв.

Бисајдс, @wot нели има вакви теми веќе во соодветниот подфорум?
Sakam da kazam... da?

Temata e glupa ako ne se spodeluva informacii sto kako kade... Ali mene pak voopsto ne mi e gajle. :D

Premesteno vo Televizija.

@MARCELLO ako edinstvena informacija mu e das boot na esen prefrlaj vo kanta a ako spodeluva koi se otkupeni samo... So znam, neka stoi, moze ima nekoj sto pisuva za poluretardiran sajt i ke mu se korisni tie informacii.

Tvoj izbor
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Sakam da kazam... da?

Temata e glupa ako ne se spodeluva informacii sto kako kade... Ali mene pak voopsto ne mi e gajle. :D

Premesteno vo Televizija.

@MARCELLO ako edinstvena informacija mu e das boot na esen prefrlaj vo kanta a ako spodeluva koi se otkupeni samo... So znam, neka stoi, moze ima nekoj sto pisuva za poluretardiran sajt i ke mu se korisni tie informacii.

Tvoj izbor
Нема само новости за откупени серии ќе објавувам која серија ќе ја има наскоро, што ќе се репризира
Автоматски споено мислење:

Од понеделник во 20.30 на МТМ Прва скопска ќе се репризира по трет пат серијата Al caer la noche (Приказни од самракот)
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Од понеделник во 20.30 на МТМ Прва скопска ќе се репризира по трет пат серијата Al caer la noche (Приказни од самракот)
Зошто е ова информација вредна за постирање на форум? :pos:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
брат ти си слушнал за Замунда?
Добро има и луѓе што ги гледаат сериите и филмовите на тв канали и си ги чекаат како во старо време кога се чекале.

Сега што на повеќето нас овие информации тука на форумов нема да ни се од корист многу тоа е друга работа.

Sakam da kazam... da?

Temata e glupa ako ne se spodeluva informacii sto kako kade... Ali mene pak voopsto ne mi e gajle. :D

Premesteno vo Televizija.

@MARCELLO ako edinstvena informacija mu e das boot na esen prefrlaj vo kanta a ako spodeluva koi se otkupeni samo... So znam, neka stoi, moze ima nekoj sto pisuva za poluretardiran sajt i ke mu se korisni tie informacii.

Tvoj izbor
Нема да му ја бришам темата но штом нема да има интерес и сам би требало сфати дека многу луѓе тука не ги интересираат овие информации. И јас тука на форумов сум отварал теми на кој немало интерес многу и веќе во нив не објавувам па се заборавиле дека и постојат тука.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom