Новогодишно Скопје

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 ноември 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Имате ли пресретнато слики од ланските украсувања во Скопје ?

улици плоштади ?

линкови ?
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.410
Поени од реакции
29.454
Нема што да се фотографира, најверојатно затоа и нема слики... Украсувањето беше бедно, како и секоја година. Единствените украси беа всушност реклами.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Темата заклучена дур да се накити Скопје и другите градови
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom