Новогодишни Форевр Алоунери на Кајгана

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.425
Поени од реакции
11.001
Ја видов вчера кај summit1g на стрим и баш си викам ова ко за мене :D
Па true story е ова :D Влезе мајка ми кај 12 ме гледа ми вика па ти не си нормален :pos:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Дали и оваа година ќе се дружиме за дочекот?
Мојот план за најлудата ноќ : дома, пица, вино и Game Of Thrones. :ojeaa:[DOUBLEPOST=1483151444][/DOUBLEPOST]
Дали и оваа година ќе се дружиме за дочекот?
Мојот план за најлудата ноќ : дома, пица, вино и Game Of Thrones. :ojeaa:
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.146
Поени од реакции
8.544
еве еден виц добро расположение на „ осамените “ :

Во едно породилиште, пред салата за породувње, стои еден млад човек со голем стомак. Човекот, пред стомакот, во раката држи букет цвеќе..
По успешното породување, од салата излегува лекарот со намера да ја соопшти радосната вест.
Лекарот гледа во цвеќето... гледа во стомакот и прашува:
Вие очекувате бебе?
А човекот вели:
Не, тоа ми е од пиво!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.868
До толку е паднат стандардот што оваа година дури 90% помалку луѓе ја слават новата година на кајгана во споредба со лани :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom