Новогодишна собиранка! [26.12.2015 - сабота, БАР ОН 21:00 ч.]

Новогодишна собиранка?


  • Вкупно гласачи
    177

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.847
Поени од реакции
33.324
Јас сум заинтересиран да идам, само имам мал проблем со превозот за до таму и за назад. @Донев се нафати за назад да ме носи дома ако нема некој друг кој го носи патот за центар. Така да, има некој кој живее во близина на центар а ќе оди на собиранка? :)
Има еден куп луѓе, ако не ти пишале до сега сите се буљаши... Се снајде или уште не? Јас одам бајаги порано, ако ти одговара 8:15 пиши ми ПП.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.398
Поени од реакции
13.558
Има еден куп луѓе, ако не ти пишале до сега сите се буљаши... Се снајде или уште не? Јас одам бајаги порано, ако ти одговара 8:15 пиши ми ПП.
Никој не ми пишал освен Донев, кој се нафати да ме пречека кај железничка и да ме префрли до таму. Сепак фала :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.249
Поени од реакции
41.063
Се извинувам што не ве почастив со моето присуство и не диџејосував. Здравје следната е моја :D
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.619
Поени од реакции
3.263
еј нацдевам се дек адовбор сте си поминале ја сам со дихго бил р писуите со вас да си знаете, голем поздрав од гузс хирфибнх донрев ватраослабв, хот асј с рамт редед, дечко и шо е з асренњљл4-0 прц
зчје шпеџа шо гоп викат неха рики пошто он има отрппфв и тка да проштавам ако не сам збаравкл еннкј иванцфвцв викед 12 јо бло ик фантомите невскио и кој беа друугоите догодифин не лечкат пдобри вртемИ2ЊЊА
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.343
Поени од реакции
20.084
Јавно пишувам овде, се надевам нема да ми се налути Кафе дел мар... Да чујам искрени пофалби за тортата, затоа што жената и покрај тоа што физички не се чувствуваше добро цел ден, си го одржа зборот и ви направи торта. Секоја чест! Мислам дека направи гест кој е гревота да не се потенцира.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.543
Поени од реакции
11.302
Се извинувам што не ве почастив со моето присуство и не диџејосував. Здравје следната е моја :D
Што бе се извинуваш? Пола луѓе заради тебе и твојата плејлиста беа дојдени и ти ги разочара...
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.398
Поени од реакции
13.558
Се извинувам што не ве почастив со моето присуство и не диџејосував. Здравје следната е моја :D
Нема оправдување. И не е решение "извини" за секоја ситуација. 3 недели се прчиш, де ќе правиш ова, де она, де вака ќе било, де онака и на крај во 20 часот откажуваш.

Тортата беше хајлајт на вечерта, брадата на Кимо....not so much. :)

Коби цела вечер си беше облечен во палтото, а 2 саати мислеше дека го загуби. :D

Реално слаба атмосфера, апел до надлежните за следната собиранка, организацијата да биде на малку повисоко ниво. Барем музиката кога е во прашање. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom