Новогодишна одлука

Статус
Затворена за нови мислења.

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Samo ke vetam deka poveke ke ucam i deka nema da se zamaram za sitnici drugoto se treba da mi dojde spontano i neisplanirano taka e povozbudlivo:smir:
Vo 2007 nauciv mnogu raboti...nauciv kako da bidam posilna...

...se nadevam deka 2008 ke bide uspesna i mnogu poubava od predhodnava...:helou:

SREKNI PRAZNICI!!!
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Одлука ...
Најбитната одлука, решавачка во моментов ми е да го спакувам хаосот во една кутија и да го симнам во подрум, најслатката одлука, да бидам покрај една личност која ми ја смени перцепцијата за светот.
 
M

**MEMORY**

Гостин
Да не се замарам со некои фаци што не го заслужуваат тоа...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom