Нови игри

Член од
11 октомври 2017
Мислења
180
Поени од реакции
61
Intel core 3 windows 8.1 ram 4g 3,87 gb usable 64 bit operating sistem x64 Koja Pro evolution mozam da ja igram,probav 2017/2016 ne fati,za sto se raboti slaba konfiguracija,ili nesto drugo e vo prasajne,i koja od ponovive ke fati,Sniper Elite nekoja,Call of duty.......Molam za pomos
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.962
Поени од реакции
4.918
Повторно во некое нормално време.

 
Член од
26 јули 2014
Мислења
164
Поени од реакции
40
Повторно во некое нормално време.

https://www.theverge.com/2019/5/30/18644488/call-of-duty-modern-warfare-announced-release-date-trailer-ps4-xbox-pc
Set 20 years ago, it takes place in a seemingly small Middle Eastern village in the midst of a military attack, while the character controls a young girl following her older brother in search of safety. You mostly hide, sneaking past soldiers through small hidden spaces, but you can’t help but see and hear the carnage around you. At one point, the siblings work together to kill a determined soldier and it’s an absolutely brutal experience, as they use makeshift weapons, including a screwdriver, to take down their attacker. It’s prolonged and exhausting; I felt the tension and I wasn’t even playing.

EDVAJ CEKAM 25TI OKTOMVRI !
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
3.785
Џабе reboot ако немаат нов енџин.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
3.785
тој енџин е најдобар фпс енџин некогаш направен, ако тоа се смени код нема да биде код него нешто друго.
Тој енџин е стар 14 години и со тек на време е станат неоптимизирано гомно и треба целосно да се исфрли од употреба. Земи поиграј Battlefield да видиш што е добар енџин.

Наводно, ќе има нов енџин. Останува да видиме дали ќе е стварно така.

 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.962
Поени од реакции
4.918
Age of Empires Definitive Edition Build 27805 [CODEX]

додека

AoE II DE 14.11.2019
 
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.246
Поени од реакции
1.224
дечки ако може помош малку,каде можам да ја спуштам ( ( Post Scriptum ) ),,,благодарам
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.252
Поени од реакции
18.887
дечки ако може помош малку,каде можам да ја спуштам ( ( Post Scriptum ) ),,,благодарам
Никаде. Multiplayer online only е и веројатно нема да ја кракнат никогаш ко шо треба.
 
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.246
Поени од реакции
1.224
Никаде. Multiplayer online only е и веројатно нема да ја кракнат никогаш ко шо треба.
чудно не пишува дека е онлаин,"Squad" и "Escape from Tarkov" исто но ги најдов малку чудни ми се но ок е се до навиката
 
На врв Bottom