Нови игри

Spo_Dex_Coquvaporte

Психолог со извод од банка
Член од
2 декември 2015
Мислења
94
Поени од реакции
41
Ме интересира дали некој знае каде можам да купам ГТА 5 за компјутер значи оргинални ЦД-а фулл све и пакување,и не кажувајте луд сум,скапо е ,вака е така е ...не е за мене него поклон за едно дете,па ете така морам да земам,ако некој знае нека ми јави или доколку некој ја продава нека пише одма да договараме xD
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.655
Поени од реакции
38.839
Ме интересира дали некој знае каде можам да купам ГТА 5 за компјутер значи оргинални ЦД-а фулл све и пакување,и не кажувајте луд сум,скапо е ,вака е така е ...не е за мене него поклон за едно дете,па ете така морам да земам,ако некој знае нека ми јави или доколку некој ја продава нека пише одма да договараме xD
југотон
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Ме интересира дали некој знае каде можам да купам ГТА 5 за компјутер значи оргинални ЦД-а фулл све и пакување,и не кажувајте луд сум,скапо е ,вака е така е ...не е за мене него поклон за едно дете,па ете така морам да земам,ако некој знае нека ми јави или доколку некој ја продава нека пише одма да договараме xD
Види GameOn дали ја има. Во случај да не знаеш, се наоѓа после полицијата Беко, блиску тинекс што е карши новата зграда на Министерство за Финансии.
 
Последно уредено:
Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028


Само уште Doom ја чекам. Другите не ми се толку интересни.
И Mankind Divided e published by Square Enix и како ROTTR и JC3 ќе има Denuvo заштита.
 
Член од
5 декември 2014
Мислења
379
Поени од реакции
384
Ја играм овие два дена и генерално позитивни импресии, има интересни адиции како коњите и пустинските бури, мапата е убаво дизајнирана разновиден плејстајл во различни предели.
у секој случај убав шифт од бед компани, за разлика од абоминацијата што беше хардлајн.
доколку вметнат силна кампања ќе има вредност да се набави.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
ПАПАПАПАПАПАПАУУУУУУУУ
Какви БОГОВИ се овие CPY. Италијани бе, италијани.
КРАЈ!!!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
На замунда е 62.30 GB .. Ќе ја пробам ама неверувам оти ке се игра на мојот ком..Штета.
 
Член од
3 февруари 2013
Мислења
609
Поени од реакции
1.028
На замунда е 62.30 GB .. Ќе ја пробам ама неверувам оти ке се игра на мојот ком..Штета.
И јас мислев така. Има 8ГБ демо на Стим. Само првио левел. Го пробав и не коче, растур праи. (i3-4150@3.5GHz|GTX660@2GB|8GB ram)
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.943
И јас мислев така. Има 8ГБ демо на Стим. Само првио левел. Го пробав и не коче, растур праи. (i3-4150@3.5GHz|GTX660@2GB|8GB ram)
Ти имаш повеке рам од мене .. Тешко оти ке се игра кај мене,ама ја симнувам ке ја пробам ако се игра супер ако не ке размислувам за надоградба..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom