Нови возачки дозволи

ACER

=Сандокан=
Член од
14 мај 2008
Мислења
193
Поени од реакции
7
Dovicinski
Утре одам да возам градска па ќе видиме што ќе направам.
И јас ама тестови , инале од Битола сум....Со среќа утре и тебе и на сите шо полагаат :)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
И јас ама тестови , инале од Битола сум....Со среќа утре и тебе и на сите шо полагаат :)
Фала на среќата, но изгледа среќа и знаење не помагаат во оваа проклета држава! Да им умре се најмило на посерената комисија што незнаат што да кажат кога прткаат некој ! Мамето глупо идиотско јас да го ебам! Значи какви перверзњаци има во оваа држава! Извозувам се најдобро значи, според сите правила и прописи и запирам и викаат серковците - " Браво Алекс најдобар си, многу убаво возиш, внимаваш но овој пат нема да ти честитаме, наредниот пат. Со среќа. "
И после ќе биде од ова држава, море од вакви перверзњаци ми иде се да им запалам мамето нивно невоспитано сељачко!


Извинете на вулгарностите, изнервиран сум 100ка.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Фала на среќата, но изгледа среќа и знаење не помагаат во оваа проклета држава! Да им умре се најмило на посерената комисија што незнаат што да кажат кога прткаат некој ! Мамето глупо идиотско јас да го ебам! Значи какви перверзњаци има во оваа држава! Извозувам се најдобро значи, според сите правила и прописи и запирам и викаат серковците - " Браво Алекс најдобар си, многу убаво возиш, внимаваш но овој пат нема да ти честитаме, наредниот пат. Со среќа. "
И после ќе биде од ова држава, море од вакви перверзњаци ми иде се да им запалам мамето нивно невоспитано сељачко!


Извинете на вулгарностите, изнервиран сум 100ка.

Секогаш е обратно , јас значи цела вожња се расправав со нив два пати ме застанаја на сред улица, ми велеа дека готово паднат сум , и на крајот ми рекоја дека положив, знависи како ке им текне .
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Секогаш е обратно , јас значи цела вожња се расправав со нив два пати ме застанаја на сред улица , и на крајот ми рекоја дека положив, знависи како ке им текне .
Кажи со еден збор ПРЕВАРАНТИ.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Боби[Мкд];3884110 напиша:
Јас ја добив возачката и розова беше. :(
Розова е брат јбг, и сигурно не си испаднал убаво на сликата :pos:
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
714
Боби[Мкд];3884110 напиша:
Јас ја добив возачката и розова беше. :(
чекај малку... на што е тука акцентот на РОЗОВА дека е или на она БЕШЕ!!!???
 

Silvio

Strength And Honor
Член од
21 јануари 2009
Мислења
311
Поени од реакции
166
Чув дека ке имало измени за законот за возачите почетници. Од АМСМ кажале дека од нова година ке стапи на сила измената на законот за возачи почетници дека возач почетник си со 1на година искуство наместо со 2 години како што е до сега. Така да после нова година сите со едногодишно искуство ке бидат нормални возачи. Не сум сигурен за ова пошто е само како гласина ама имаат кажано повеќе луѓе. Мора наскоро у брзо време да има објавено негде . Некој некоја информација ?
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.015
Поени од реакции
595
Mе паднаа на градска,петок пак ке пробам,ваљда ке поминам овај пат , со надеж сум :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.430
Поени од реакции
13.827
Мене па инструкторот ми кажа дека после нова година тестовите ќе биле со надополнување, не како сегашниве со заокружување. Затоа и побрзав јас, утре полагам тестови, па ќе видиме што ќе биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom