Нова Охридска Севе

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.274
Поени од реакции
4.953
Уште една причина повеќе дека не е компјутер за секое дете ..т.е оваа не е дете ја гледам вака голема е али како дете ми делува .
П.С. Со музикава ќе ја стигне за едно 100 години само да не направи видео како неа па да ја замине на брзина :D
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.127
Поени од реакции
7.138
Голема грешка че напрајте ако не го догледате до крај.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.256
таа со слушалките на ушите си мисли кој знае како звучи и како изгледа пред камера..
ама да го гледа после и да го стави на youtube е стварно треба да си ретарда.. :tapp:

ама се ми се чини дека она не го е ставила, од дека и толкав капацитет ?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.084
Поени од реакции
8.222
таа со слушалките на ушите си мисли кој знае како звучи и како изгледа пред камера..
ама да го гледа после и да го стави на youtube е стварно треба да си ретарда.. :tapp:

ама се ми се чини дека она не го е ставила, од дека и толкав капацитет ?
Абе и јас пеам со слушалки.... и со причина не се снимам :) :)
 
K

kalimer0

Гостин
Сепак мислам дека нема вродена болест :)
ТОГАШ, КОЈ САКА ДА ЈА СЛУШНЕ КАКО ПЕЕ ГАНГНАМ СТАЈЛ :D? (Воедно ќе го добиете нејзиниот фејсбук профил)
клик
 

Kajgana Shop

На врв Bottom