Новата Мис Македонија

Pat Bateman

Oh Africa, brave Africa
Член од
7 февруари 2009
Мислења
1.908
Поени од реакции
1.867
А старата освои ли некое место??
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.660
Поени од реакции
2.619
Шо бе по 6000 евра им дават ? лол


Sent from my U8180 using Tapatalk 2
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
1.893
Цццц... Само биди убава и пари за ништо ќе си земаш.
Е не ќе рмба ко будала.
Тужниот дел е што некој две години работи за тие пари...
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
746
Поени од реакции
851
Све отишло у аут што е работа кој е овде будала а кој паметен искрено не знам почна стра да ме фаќа дали ја не сум уреду со здравјето или стварно нешто не ваља појма немам
Оваа ако е Адриана Лима ја врчка околу врат и пушти си од тараса надоле исто мајку му колку избори има за Мис во Македонија.Или како на некој му прдне така и си прави избор
повеќе инфо на:http://kurir.mk/magazin/scena/127559-FOTO-Ovaa-devojka-e-Mis-na-Makedonijamis-makedonija-za-mis-svet-7.jpg
 
Член од
15 март 2013
Мислења
947
Поени од реакции
617
Све отишло у аут што е работа кој е овде будала а кој паметен искрено не знам почна стра да ме фаќа дали ја не сум уреду со здравјето или стварно нешто не ваља појма немам
Оваа ако е Адриана Лима ја врчка околу врат и пушти си од тараса надоле исто мајку му колку избори има за Мис во Македонија.Или како на некој му прдне така и си прави избор
повеќе инфо на:http://kurir.mk/magazin/scena/127559-FOTO-Ovaa-devojka-e-Mis-na-MakedonijaПрегледај го приврзокот 70695
o_O:sick:
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.151
Ovaa e oficijalnata,od Lidija Velkovska (mislam deka taka se vikase) koja edina ima licenca za mis na svet,koja ke se odrzalo vo septemvri...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.141
Поени од реакции
4.105
Ам не беше на Мис Цицка типкава...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.468
и која е сега официјалната мисица
 
B

Blade Torch

Гостин
Изгорена на 3јка , настрана што е дабар во фацата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom