Новата Мис Македонија

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.915
Поени од реакции
8.568
"Девојко имаш малце лице на пудрата"
"Многу си симпластична"

Продолжете ја низата... :D
 
P

parvati

Гостин
Нема могуќе, фаца глотошоп осмех фотошоп
овај ако е сфесна треа да си даде остафку : )
 

Маск

Дали?? :O
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.322
Поени од реакции
1.782
Маче, ти слободно може да бидеш Мис Македонија
Шо вреѓаш бе? ти поубав да не си?
 

RazerOptic

Admirable
Член од
10 ноември 2012
Мислења
170
Поени од реакции
125

Kajgana Shop

На врв Bottom