Не сум личност за врска?

Член од
14 мај 2012
Мислења
542
Поени од реакции
782
Да ги чују ваши ставови и дали мислите дека само треба да се најде права особа или едноставно ако е некој так'в не може да се смени? :)
 
Член од
9 август 2012
Мислења
18
Поени од реакции
13
Јас сум таков,најдолгата врска ми траела 3 дена и толку.Што да правам,ме гуши.А за брак,подобро да не споменувам.
Вистинска личност имам сретнатно,ама да си ја ограничувам слободата со врска несакам
 
Член од
14 мај 2012
Мислења
542
Поени од реакции
782
Јас сум таков,најдолгата врска ми траела 3 дена и толку.Што да правам,ме гуши.А за брак,подобро да не споменувам.
Вистинска личност имам сретнатно,ама да си ја ограничувам слободата со врска несакам

А дали мислиш дека ако стварно ти значи тај особа би се сменија?

Кумановац, не си гу нашја праву особу
Кумановка*
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
А дали мислиш дека ако стварно ти значи тај особа би се сменија?



Кумановка*
Извини му на чичо. Според никот си родена 1995, не? Ако е тоа точно мала си немој да си ја оптеретуваш главата со тие работи. Животот е пред тебе.
 
Член од
9 август 2012
Мислења
18
Поени од реакции
13
А дали мислиш дека ако стварно ти значи тај особа би се сменија?
Ако ми звони 2 пати дневно а не преку 5 минути,ако не ми префрла поради тоа што сум излегол негде а не сум кажал,ако не ми виси надглава постојано каде и да одам ќе се сменам.
 
Член од
14 мај 2012
Мислења
542
Поени од реакции
782
Ако ми звони 2 пати дневно а не преку 5 минути,ако не ми префрла поради тоа што сум излегол негде а не сум кажал,ако не ми виси надглава постојано каде и да одам ќе се сменам.
Слажам се.
Извини му на чичо. Според никот си родена 1995, не? Ако е тоа точно мала си немој да си ја оптеретуваш главата со тие работи. Животот е пред тебе.
Карактер ми е превише цврст и тешко дека ке се смену.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
Ако ми звони 2 пати дневно а не преку 5 минути,ако не ми префрла поради тоа што сум излегол негде а не сум кажал,ако не ми виси надглава постојано каде и да одам ќе се сменам.
Ти на некоја ваква си налетал

Најди си некое нормално девојче, да видиш како ќе прогледаш и одма ќе сакаш да се жениш ;)
 
Член од
14 мај 2012
Мислења
542
Поени од реакции
782
Ти на некоја ваква си налетал

Најди си некое нормално девојче, да видиш како ќе прогледаш и одма ќе сакаш да се жениш ;)
Проблем е у нас не у партнера.:sick:
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
Na
Да ги чују ваши ставови и дали мислите дека само треба да се најде права особа или едноставно ако е некој так'в не може да се смени? :)
Na tvoi godini(15) so po 4 curi minimum u sekoj daden moment,pa duri i nekoi na klupa si sedea zaedno neznaejki ja situacijava....bottom line is,,,premlada si da razmisluvas za dolga vrska,uzivaj i ne si stavaj trn u zdrava noga.
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
Слабо математика, слабо, ако е 95 значи има 17 години, што ви е заспавте во 2010. :D

Кумановче, ќе си најдеш дечка, што ќе те сака и чува, let it go with the flow. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom