Нешто од срце

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Ја погледнав. Алал да им е. Камо да имаше повеќе луѓе како нив.
 
Член од
11 мај 2013
Мислења
576
Поени од реакции
731
Многу ми е мило што видов дека иако доаѓаат многу лоши генерации, сепак има хумани луѓе и несебични. Можам само да го пофалам ова дело.Браво! И се надевам дека нема да се прават вакви видеа во иднина само за да се собираат лајкови, туку заради добродушност и желба да помогнеш на некој на кого му е потребно. Уште еднаш ќе кажам,БРАВО за ова.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
:cuc:

На типот со гитарата во ГТЦ секогаш му оставам пари кога поминува, секогаш ми ги погодува песните.
:icon_mrgr:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.612
Поени од реакции
81.303
:cuc: Немам зборови... нажалост има луѓе кои им се потсмеваат на овие луѓе што маката ги однела на улица. Faith in humanity restored. Ќе го постирам коментарот под видеото...

Oвие тројца добро знаат колку е убаво да се спие навечер после ваков ден !!
БРАВО :)

Браво и за песната во позадина... :icon_mrgr:

 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Браво....... мило ми е што сеуште има луѓе кои имаат срце :)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
И мораше да се снимаат...
Па богами мораше.

За на ваквите ко мене и тебе да ни текнит дека некој на лебот гледат ко ние на дијамантите.
Шо знам... мене и жал и страм ме фати од видеово...
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
1.634
Поени од реакции
1.489
Убаво е тоа што го направија и што им поделија сендвич и топол чај,ама не морало да се снимаат и одма на јутуб,малку ми е безвезе тоа.и оние странците што го прават истово,повеќе го прават ради популарност на јутуб.
 
Член од
12 април 2010
Мислења
491
Поени од реакции
143
Па богами мораше.

За на ваквите ко мене и тебе да ни текнит дека некој на лебот гледат ко ние на дијамантите.
Шо знам... мене и жал и страм ме фати од видеово...
Ne veruvam deka toa e poentata na videoto ali aj
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Убаво е тоа што го направија и што им поделија сендвич и топол чај,ама не морало да се снимаат и одма на јутуб,малку ми е безвезе тоа.и оние странците што го прават истово,повеќе го прават ради популарност на јутуб.

Не верувам дека го прават тоа заради популарност, него да инспирираат дебили како мене на пример што едно чудо храна фрлам а никад не ми текнало да направам нешто вакво. Ок оставам пари на сите што ги среќавам и мислам дека со тоа сум направила добро дело...Не е доволно.
Секоја чест на дечките, и баш се надевам дека ќе има милион продолженија од видеото со се повеќе учесници.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom