Непопуларни филмски мислења

Mr.Bear

"The prince of darkness is a gentleman!"
Член од
14 декември 2010
Мислења
128
Поени од реакции
118
Inception е ок, ништо посебно. Source Code со Jake Gyllenhaal ми е многу поинтересен за гледање на повеќе наврати. Ќе изгледа како да имам нешто против Nolan - нема врска - ама Interstellar исто ми беше невпечатлив, не се сеќавам речиси на ништо иако и на кино и дома го имам гледано.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.188
Поени од реакции
19.266
Disenchantment е екстремно досадна серија. Беан е исклучително антипатичен карактер, еден од најантипатичните протагонисти кои ги имам сретнато.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.278
Disenchantment e многу добра серија, а коментаров над мене е оф-топик во темава.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.188
Поени од реакции
19.266
Disenchantment e многу добра серија, а коментаров над мене е оф-топик во темава.
Што се плашиш да ме цитираш? Како и да е, прочитај ја темава од почеток, не лупај зелени, серии се коментираат уште од прва страна.

Едит : Инаку популарното мислење е дека Disenchantment е добра серија, ти или навистина немаш идеја за што се збори на темава или се тригерна од мојот коментар.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.278
Што се плашиш да ме цитираш? Како и да е, прочитај ја темава од почеток, не лупај зелени, серии се коментираат уште од прва страна.

Едит : Инаку популарното мислење е дека Disenchantment е добра серија, ти или навистина немаш идеја за што се збори на темава или се тригерна од мојот коментар.
Јас имам впечаток дека популарното мислење е - Disenchantment не е добра серија.
 
N

Nathan

Гостин
Оскарот како филмска награда одамна има изгубено кредибилитет и тежина. Еклатантен пример - La La Lame кој лани беше номиниран во неверојатни 150 категории.
 
Член од
24 април 2014
Мислења
106
Поени од реакции
110
There will be blood - лагано најдобар филм на 21ви век :)
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
сега е подобро :)
Па да, подобро е, но според мене во темава како релевантно би прифатил само негативно мислење за филмот.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.278
Holmes & Watson > Step Brothers
 

Kajgana Shop

На врв Bottom