Непознато што вреди да се слушнe

Член од
12 март 2009
Мислења
19.918
Поени од реакции
15.905
стара, добра а заборавена песна..направена од Johnny Bristol
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.918
Поени од реакции
15.905
напишана од Engelbert Humperdinck , ама тој никогаш не ја извел...искористена е во 60/70-те на зимската олимпијада во такмичење во уметничко лизгање ( танцови двојки )
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom