Непознато што вреди да се слушнe

Strictly

word is bond
Член од
9 јуни 2019
Мислења
440
Поени од реакции
1.512
почна и да компонира свои песни:
и дечкиве фрлија по некој инструмент
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.317
Поени од реакции
31.420
Типов е гениј, ама немам сретнато друг да го слуша.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom