Нелогични дешавки

Член од
10 септември 2019
Мислења
10
Поени од реакции
5
Епа вака драги мои членови.. Утрово јас околу 6:30 станувам од кревет и све тоа се спремам да идам накај школо. Стигам у школо седнувам на моето место и другарчето до мене ми вика *Абе шо ти е на вратот?* (И знаеш почнуваат да те дупат тука) коа се видов имам она знаете како шљивка.. Мислам многу чудно коа у задње време се неам лапано со никоја нит сум бил пијан за да не памтам стварно незнам.. Дали у спиење сум се штипнал или негде сум се изгребал па не се сеќавам.. Стварно незнам шо е работа.. Трагедија у пи**у матер хаха
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Епа вака драги мои членови.. Утрово јас околу 6:30 станувам од кревет и све тоа се спремам да идам накај школо. Стигам у школо седнувам на моето место и другарчето до мене ми вика *Абе шо ти е на вратот?* (И знаеш почнуваат да те дупат тука) коа се видов имам она знаете како шљивка.. Мислам многу чудно коа у задње време се неам лапано со никоја нит сум бил пијан за да не памтам стварно незнам.. Дали у спиење сум се штипнал или негде сум се изгребал па не се сеќавам.. Стварно незнам шо е работа.. Трагедија у пи**у матер хаха
У сон сам си ја напраил...нема друго.
Once you eliminate the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Па сега, ако не е сукубус, тогаш мора да е некој неискусен инкубус, што е доста незгодна ситуација. Прекрсти се пред легнување, заплакни се со крстена вода и бакни некоја икона. Не е на одмет под перница да чуваш остар нож, како би се одбранил од оваа ноќна напаст кога ќе ти се приближи. Ова суштество кога ќе ти се доближи може да го преземе ликот на која било личност (татко, мајка, згодна комшивка), но не дозволувај тоа да те измами туку замавни со ножот и обиди се да го погодиш во срце или во стомак.
А може сето ова нема врска и те има полазено некој инсект. Сепак, од ножот нема штета, барем така мислам.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
Мајка ти те бацила пред да иде на работа дур си спиел, не си осетил, таква ти е кожата, со еден цмок шљивка ти се прави. Ајде следна мистерија.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
i mene mi se desi edna mnogu nelogicna desavka...si kupiv sladoled od KAM najubavi mi se onie od 25 denari na stapce i pes trgnav taka nakaj parkot i Ulicata na Tose vo N.Lisice. Koga go izedov sladoledot ne ni primetiv deka stapceto go frliv sefte vo korpa za otpadoci a ne vo trevnik.Ne mi se veruva ni na samiot sebe pa se povrativ da vidam, a toa stvarno stapceto od sladoledot bese vo korpata za otpadoci. Stvarno nelogicna moja postapka i uste ponelogicna desavka sefte vo mojot veke dosta dolg zivot,koja i ne mi se slucila do sega.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.273
Стапчето, дрвено, кај и да го фрлиш нема некоја штета.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
i mene mi se desi edna mnogu nelogicna desavka...si kupiv sladoled od KAM najubavi mi se onie od 25 denari na stapce i pes trgnav taka nakaj parkot i Ulicata na Tose vo N.Lisice. Koga go izedov sladoledot ne ni primetiv deka stapceto go frliv sefte vo korpa za otpadoci a ne vo trevnik.Ne mi se veruva ni na samiot sebe pa se povrativ da vidam, a toa stvarno stapceto od sladoledot bese vo korpata za otpadoci. Stvarno nelogicna moja postapka i uste ponelogicna desavka sefte vo mojot veke dosta dolg zivot,koja i ne mi se slucila do sega.
A zosto si go frlil ? Si mozel oginot da potpalis so nego
 

Kajgana Shop

На врв Bottom