Некој авион паднал во Вардар во 1962 или 1964

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
@Anco отворај си теми никој не ти брани ама друг пат немој со вакви наслови.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.290
,,,,tochno znam shto e edniot a shto drugiot zbor,,,a tebe baegi vreme ti beshe potrebno da vrtish niz rechnici i enciklopedii,,,ama ako i toa e forma na uchenje,,,sega barem nauchi neshto novo,,,,
Ох супер, штом знаеш. Епа дај еве со со твои детски зборови објасни ми молимте што значи изразот Простум нека ти е, кој што ти го употреби овде, како одговор на некој кој признава дека згрешил. Што си сакало ти да кажеш со тоа? Со свои зборови, објасни ни на нас што ете не знаеме. Слободно колку сакаш истури запирки, точки...
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.042
Ох супер, штом знаеш. Епа дај еве со со твои детски зборови објасни ми молимте што значи изразот Простум нека ти е, кој што ти го употреби овде, како одговор на некој кој признава дека згрешил. Што си сакало ти да кажеш со тоа? Со свои зборови, објасни ни на нас што ете не знаеме. Слободно колку сакаш истури запирки, точки...
,,,nema potreba da baram izen od tebe kolku i kako ke.gi upotrebuvam
zapirkite,,,
,,,odgovorot e vo odgovorot,,,zarem seushte ne ti e jasno,,,aj mozhebi e i podobro taka,,,pochni da razmisluvash i istoto da go prakticirash i razvivash,,,po se izgleda deka i da e nacrtano nema da go razberete,,,
,,i vreme e da se vratite i da chitate toa shto vi go pishva Ancho,,,i za toa diskutirajte a ne samo so navredi ako nekoj ne e slikan na masa zaedno so vas od kajga sobirankite,,,i za ponataka poeke sabur,,,
,,,,ajt pozzzz,,,
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.290
Абе не врти како киша око Крагуевца и одговори што ти значи изразот Простум нека ти е?
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
@Anco отворај си теми никој не ти брани ама друг пат немој со вакви наслови.
а што би рекол за овие наслови (кој се дозволени)по разни медиуми и портали .
Македонија завиено во црно..отвараш а тоа некоја будала на свадба во Тетово пукал многу ниско во потколеница на некоја девојка.
Најнова вест: Самоубиство од 4 спрат...отвараш кога тоа во Суботица или У Новом Саду еј у новом саду некој Драган скокнал од зграда.
Жална вест:почина славен актер...отвараш кога тоа некој вампир починал на 96 години во Америка(што е и нормално)скоро и непознат.
има уште многу не ми текнува..така да моиве наслови се во содржината на текстот... ама зошто е од мене тоа не чини... па еве и кога би открил локација на рудник со дијаманти, нема да ја биде работата дека е од мене,ќе почнат плукања како тоа се само стари стакла од шишиња.[DOUBLEPOST=1497876570][/DOUBLEPOST]
@Anco отворај си теми никој не ти брани ама друг пат немој со вакви наслови.
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.290
ОК, и ти уствари сакаш форумов да биде како тие портали?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
а што би рекол за овие наслови (кој се дозволени)по разни медиуми и портали .
Македонија завиено во црно..отвараш а тоа некоја будала на свадба во Тетово пукал многу ниско во потколеница на некоја девојка.
Најнова вест: Самоубиство од 4 спрат...отвараш кога тоа во Суботица или У Новом Саду еј у новом саду некој Драган скокнал од зграда.
Жална вест:почина славен актер...отвараш кога тоа некој вампир починал на 96 години во Америка(што е и нормално)скоро и непознат.
има уште многу не ми текнува..така да моиве наслови се во содржината на текстот... ама зошто е од мене тоа не чини... па еве и кога би открил локација на рудник со дијаманти, нема да ја биде работата дека е од мене,ќе почнат плукања како тоа се само стари стакла од шишиња.[DOUBLEPOST=1497876570][/DOUBLEPOST]
И што да им правам јас на тие портали? Директорка сум на АЕК па да им го секнам интернетот? На форумов имаш тема каде што баш тие наслови се плукаат, еве ти ги и коментарите на истава тема како доказ, ако ти се пишува, пишувај, никој не ти брани, но не мора со вакви наслови.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
а што би рекол за овие наслови (кој се дозволени)по разни медиуми и портали .
Македонија завиено во црно..отвараш а тоа некоја будала на свадба во Тетово пукал многу ниско во потколеница на некоја девојка.
Најнова вест: Самоубиство од 4 спрат...отвараш кога тоа во Суботица или У Новом Саду еј у новом саду некој Драган скокнал од зграда.
Жална вест:почина славен актер...отвараш кога тоа некој вампир починал на 96 години во Америка(што е и нормално)скоро и непознат.
има уште многу не ми текнува..така да моиве наслови се во содржината на текстот... ама зошто е од мене тоа не чини... па еве и кога би открил локација на рудник со дијаманти, нема да ја биде работата дека е од мене,ќе почнат плукања како тоа се само стари стакла од шишиња.[DOUBLEPOST=1497876570][/DOUBLEPOST]
Аман бе ти само неко мрачни портали читаш, језив тип си, оти не читаш ко мене портали со некоја племенита содржина
“ЈАВНОСТ ШОКИРАНА; ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ИЗГЛЕДА ШАБАНОВА ДЕВОЈКА“
“НАТАША БЕКВАЛАЦ ПОКАЗАЛА ГУЗУ ПУБЛИЦИ“
“РЕШИЛА ДА СКИНЕ ВИШАК КИЛОГРАМА - ШОКАНТНИ НОВИ ИЗГЛЕД ДАРЕ БУБАМАРЕ“
“ЦЕЦА ИЗНЕНАДИЛА ПУБЛИКУ СВОЈИМ ДЕКОЛТЕОМ“
“ИСПОВЕСТ СТОЈЕ, МАЦУ НЕ ДЕПИЛИРАМ ЈЕР МИ ЈЕ МУЖ ЉУБОМОРАН“
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Аман бе ти само неко мрачни портали читаш, језив тип си, оти не читаш ко мене портали со некоја племенита содржина
“ЈАВНОСТ ШОКИРАНА; ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ИЗГЛЕДА ШАБАНОВА ДЕВОЈКА“
“НАТАША БЕКВАЛАЦ ПОКАЗАЛА ГУЗУ ПУБЛИЦИ“
“РЕШИЛА ДА СКИНЕ ВИШАК КИЛОГРАМА - ШОКАНТНИ НОВИ ИЗГЛЕД ДАРЕ БУБАМАРЕ“
“ЦЕЦА ИЗНЕНАДИЛА ПУБЛИКУ СВОЈИМ ДЕКОЛТЕОМ“
“ИСПОВЕСТ СТОЈЕ, МАЦУ НЕ ДЕПИЛИРАМ ЈЕР МИ ЈЕ МУЖ ЉУБОМОРАН“
А...ууу, јаз;к,срамота, во мое време немаше гледање како изгледа друга девојка ако фрлиш око натаму брзо модро ќе го носиш наредни 3 месеци,или што тоа некоја покажала гузу, А...ууу,пак јаз;к да вие, во мое време беше главна премија и колено да видиш..па и се немало време за залутани мисли во некој цице-маце, на Срем требаше да се оди,а мисли беа за Солун,баш за тоа сакав следна моја приказна да биде,само се уште го мислам насловот, а содржината е што тоа се деси на плоштадот во Скопје за тој Божиќ.(од мојте сеќавања се разбира)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
А...ууу, јаз;к,срамота, во мое време немаше гледање како изгледа друга девојка ако фрлиш око натаму брзо модро ќе го носиш наредни 3 месеци,или што тоа некоја покажала гузу, А...ууу,пак јаз;к да вие, во мое време беше главна премија и колено да видиш..па и се немало време за залутани мисли во некој цице-маце, на Срем требаше да се оди,а мисли беа за Солун,баш за тоа сакав следна моја приказна да биде,само се уште го мислам насловот, а содржината е што тоа се деси на плоштадот во Скопје за тој Божиќ.(од мојте сеќавања се разбира)
затоа поставувате бомби место да мечтете за млади моми и невести со десната рака пикната в панталони
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.720
Поени од реакции
2.478
А...ууу, јаз;к,срамота, во мое време немаше гледање како изгледа друга девојка ако фрлиш око натаму брзо модро ќе го носиш наредни 3 месеци,или што тоа некоја покажала гузу, А...ууу,пак јаз;к да вие, во мое време беше главна премија и колено да видиш..па и се немало време за залутани мисли во некој цице-маце, на Срем требаше да се оди,а мисли беа за Солун,баш за тоа сакав следна моја приказна да биде,само се уште го мислам насловот, а содржината е што тоа се деси на плоштадот во Скопје за тој Божиќ.(од мојте сеќавања се разбира)
Само за новата тема немој да чекаш до Божиќ и да кажеш гори елката на плоштад.:)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
затоа поставувате бомби место да мечтете за млади моми и невести со десната рака пикната в панталони
мечтаевме и лежевме(градевме вили во Охрид и Преспа) за обединета Македонија.[DOUBLEPOST=1497899589][/DOUBLEPOST]
Само за новата тема немој да чекаш до Божиќ и да кажеш гори елката на плоштад.:)
се мислам сите приказни да бидат во една тема,ќе пратам и молба до администрација да се соберат во: Сеќавања од моето детство, а тоа ќе бидат повеќе сеќавања од тука - Скопје, познато е и зошто.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
мечтаевме и лежевме(градевме вили во Охрид и Преспа) за обединета Македонија.[DOUBLEPOST=1497899589][/DOUBLEPOST]
се мислам сите приказни да бидат во една тема,ќе пратам и молба до администрација да се соберат во: Сеќавања од моето детство, а тоа ќе бидат повеќе сеќавања од тука - Скопје, познато е и зошто.
Одлично. Едвај чекам да ги прочитам сеќавањата од твоето детство.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom