Неколку дена во Грција

  • Креатор на темата cige
  • Време на започнување
Член од
11 јули 2009
Мислења
210
Поени од реакции
146
Има ли некаде понуди за викенд по агенцииве дали знае некој?
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Дајте контакт од ефтин смештај на Ситониа
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.955
Поени од реакции
15.973
Дајте контакт од ефтин смештај на Ситониа
во петок 13 нешто гледав за 7 дена во септември и приметив дузина Ласт Минуте за оваа недела, 15 -22, поефтино од предсезонските цени !!.... дали поради фудбалот, дали поради променливото време, но имаа агенциите доста поволни цени како за средина на Јули, особено Касандра..
инаку Ситониа е мислам поскапа, едино делот пред Метаморфози, Сарти и Торони.......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom