Некаков предлог

Член од
5 август 2016
Мислења
115
Поени од реакции
21
Здраво на сите.

Сакам да почнам некоја работа преку интернет некој некаков предлог нешто да ми дај

Порано имав страница и продавав преку незе ама прекинав некое време
Некој производ да предложите што можи да се троши многу на македонскиот пазар

Фала
 
Член од
16 мај 2016
Мислења
319
Поени од реакции
536
Јас би отворил македонски порно сајт. Ке заработуваш од реклами + претплата за да гледаат синхронизирани видеа на македонски.
 
Член од
5 август 2016
Мислења
115
Поени од реакции
21
Добра ти е идејава ама нешто друго да предложите.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
2.412
Поени од реакции
4.397
Добра ти е идејава ама нешто друго да предложите.
Абе отвори си еден портал, пишувај стории и удирај рекети, школо и онака не треба за тоа.
Глеј го море Бокита, милиони направи.
Учи на неговите грешки и нема да те фатат. (совет - разговорите прави ги во сауна, таму нема микрофони)
 
Член од
5 август 2016
Мислења
115
Поени од реакции
21
Ова да ти кажам прво ми падна на ум ама не сум педер неможам да мавам рекет
 
На врв Bottom