Незадоволни дами

Член од
25 јануари 2011
Мислења
29
Поени од реакции
4
Здраво ебачишта и остали
Ме интересира каде највеке излегуваат теткициве на возраст да речеме 35 ... во скопје мислам на оние ловци демнаци на младо мевце
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
496
Поени од реакции
462
Здраво ебачишта и остали
Ме интересира каде највеке излегуваат теткициве на возраст да речеме 35 ... во скопје мислам на оние ловци демнаци на младо мевце
Ti kazav be...jukebox debar maalo! Odi na shank dole i moze i za gz da te fatat tetkici!
P.S. pozdravi ja DJ Cena ;)
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.003
Незадоволна теткица е таа што нее добро изорана!
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.913
Поени од реакции
923
тие демначи и ловци на младо мевце додека те опијанат тебе со мартини ќе им требаат 100 евра ако си пијач :)
 

GordonGoldader

Brother Nature
Член од
18 јануари 2014
Мислења
445
Поени од реакции
599
Се собрале сите ебачишта на форумов и зборат за тоа како растурале теткици од ебење.


Ја не ебам, и затоа сум тука.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.910
Поени од реакции
31.244
Се собрале сите ебачишта на форумов и зборат за тоа како растурале теткици од ебење.


Ја не ебам, и затоа сум тука.
На форум се саде ебачи и ебани
па ти бирај страна...
 
Член од
30 септември 2014
Мислења
46
Поени од реакции
55
Некоја чудна мода ќе е ова, али теткициве све повеќе бараат млад к*р. Веројатно повеќе не бива од стриковците :vozbud: А сексот е врв помеѓу госпоѓа што знае што сака и млад дечко што тоа ќе и го пружи. Замислите напалена теткица од 47 г пред вас спремна на све она што неможете да го добиете од денешниве шмизличиња. Врв. Имав едно такво искуство пред некоја година, но за жал само еднаш и никогаш не го повторив, а ми остана во сеќавање као никое досега, можеби не само поради сексот туку поради несекојдневното искуство
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.910
Поени од реакции
31.244
Замислите напалена теткица од 47 г пред вас спремна на све она што неможете да го добиете од денешниве шмизличиња.
И еден ден ко ќе се разбудваш секое сабајле покрај теткица од 47 години ќе ја пулиш и ќе велиш “Шо ќ е ми е ова баба, ех да има сега нешто младо покрај мене“
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
29
Поени од реакции
4
ало ебачишта локација се бара не топла вода[DOUBLEPOST=1439241484][/DOUBLEPOST]
Некоја чудна мода ќе е ова, али теткициве све повеќе бараат млад к*р. Веројатно повеќе не бива од стриковците :vozbud: А сексот е врв помеѓу госпоѓа што знае што сака и млад дечко што тоа ќе и го пружи. Замислите напалена теткица од 47 г пред вас спремна на све она што неможете да го добиете од денешниве шмизличиња. Врв. Имав едно такво искуство пред некоја година, но за жал само еднаш и никогаш не го повторив, а ми остана во сеќавање као никое досега, можеби не само поради сексот туку поради несекојдневното искуство
кога веке почна кажи ја приказната како започна каде те собра итн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom