Невреме

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.420
Поени од реакции
73
јако јако стварно е интересно...
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Ме воодушевија, добро изведено.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.362
Поени од реакции
31.304
Во продолжение... После 1:49 следи далеку поубавиот дел:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.894
Поени од реакции
150
закон
ама побарајте го видеото во целина да видите после како ја пеат Африка
секоја им чест

Ацид ме претрка :)
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
WOWOWOWOW!
Не се нормални лугево. Добра организација и тајминг :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom