Невреме над Македонија (ваши слики)

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Ова демек арачиново е сликано ?
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да не е аеродром слуќајно.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Kaj и да е прејака е сликата перфектен тајминг
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
А да не е монтажа?
Фотошоп и се е можно..
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
А да не е монтажа?
Фотошоп и се е можно..
И ја тоа си мислам на кој ќе му текне да го слика ова а за ова да го фатиш треба да си про.Ако е стварно е сликана свака му част на тој.
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Мн добра слика... закон е али сеа баш дека е во Арачиново не верувам :)
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Oва може само на среќа да се слика...
 
Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Мислам дека е Фотошоп.:)
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Нема шанси воа да го фаниш вака мислам дека е монтажа.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Мислам дека е Фотошоп.:)
Зошто имаш 14 години и воопшто не ни треба да бидеш на форумов. Ајде, ваљда ќе созрееш читајќи муабети од возрасни. Не е Фотошоп, сликата е автентична. Вчера имаше доста молњи на небото над Скопје, кои траеа подолго од вообичаено, па со малку трпение и добар апарат - можеше да се направат доста вакви фотографии. :)

Фотката е автентична. Единствено дискутабилно е дали громот мавнал во Арачиновес, или 5-6 километри на страна... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom