Неапол

Член од
13 јануари 2023
Мислења
42
Поени од реакции
80
Што ќе ти е Неапол, у циганскиот дел на Италија да идеш... иди Рим, Милано... батали Везув, Мезуф..
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282
Што ќе ти е Неапол, у циганскиот дел на Италија да идеш... иди Рим, Милано... батали Везув, Мезуф..
Бев Рим тенк ју вери мач. Исто така подобриот дел на италија е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom