На терапија

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Не смее да се плеснат додека му е пациентка, медицинска етика е тоа. Се јавува компромитиран расуд. А и таа не е заљубена во него туку дијагнозата и е таква.
Во трејлерот имаше сцена со лапкање, ама изгледа Милена со тој Владо беа и тоа у куќата кај што се случуваат терапиите.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.831
Поени од реакции
10.144
Никола педер си ако не и го бувниш :D

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
P

PewDiePie

Гостин
Абе искрено после вчерашната епизода жената на психијатрот не изгледа толку лоша,баш ок делува,а и девојчево брзо разви интензивни симпатии према нејзе,очигледно затоа што не добива љубов и грижа кај што треба ама добро.

Ќе видиме дали ќе има нешто повеќе меѓу Милена и докторот.[DOUBLEPOST=1506573439][/DOUBLEPOST]
Кај може да се гледа онлајн?
soprevod.com Таму ги има сите епизоди само пиши на кирилица во search bar-от На Терапија и ти дава сугестии за која епизода сакаш да ја отвори.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
soprevod.com Таму ги има сите епизоди само пиши на кирилица во search bar-от На Терапија и ти дава сугестии за која епизода сакаш да ја отвори.
Само инсталирај Ad block на веб прелистувачот и активирај го секогаш на тој сајт да е активен за да не те гњават рекламите при прво уклучување на видеото. Излегуваат глупи реклами во посебно прозорче.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Воодушевен сум од серијава. They've set the bar much, much higher за сите останати филмо/серијо-творци.

Ептен ми беа забавни и ликовите и прикаските. А некако најдобар и некој кој што најмногу ми остави впечаток е Владо. Морам да го пофалам актерот кој што инаку не го знам, го немам заприметено во некои други проекти, ама одлично глуми.

Сите 4 епизоди беа уживање, сега чекам да се слегнат и следните 4. Само некако слабо сидери...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Fun fact за Владо (Тони Наумовски) е што е Австралиец со македонски корени, кој што имаше поголеми улога во Ова не е американски филм и Панкот не е мртов (1998) на Сашо Павловски и сега ова му е трета поголема улога во Македонија. Пишува дека и во Медена ноќ глумел, али ваљда некоја небитна улога, пошто не се сеќавам на него.

Според ИМДБ обично си глуми Русин во амерички проекти, a му стои дека глумел и во две епизоди во Daredevil. :D

Инаку мене уште Ивана (Ангела Димитрова) ми е најдобра.
 
P

PewDiePie

Гостин
Ме извади од памет кршењето на прозорот :shook:

Welp,го повлекувам тоа за жената дека е ок,this hoes ain't loyal

Никола Ристановски искина вчера.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Ептен ќејф ми направи епизодата со Ана и Виктор а и оваа последната добра беше.
 
P

PewDiePie

Гостин
Се поинтересно станува,Милена и Владо заедно а,ќе видиме до кога докторот ќе издржи да не пукне.

Владо со кафематот вчера:pos:
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.024
Поени од реакции
19.507
Само инсталирај Ad block на веб прелистувачот и активирај го секогаш на тој сајт да е активен за да не те гњават рекламите при прво уклучување на видеото. Излегуваат глупи реклами во посебно прозорче.
Тие што немаат Adblock може и овде да ги гледаат видеата, без реклами, без ништо. Кој ги ебе овие од soprevod.com.

https://rutube.ru/search/?query=na terapija
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517

Kajgana Shop

На врв Bottom