На некој што ќе разбере оставете порака

Член од
5 мај 2016
Мислења
1.324
Поени од реакции
854
Насловот на темата се Ви објаснува..ако имате порака за некој член од форумов без да го тагнете а знаете сигурно дека он ќе ја сфати дека е за него наменета:)

slika.jpg
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.105
Поени од реакции
7.362
Ој мор спреми се, излези, сабота вечер е пиј по една пијачка со другарки и оговарај кој шо како. Нетуку ми отварај овдека рајој, пеколи, стрижена бричена теми неможам ниеден трансфер да прочитам од овије глупиве теми твој.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.810
Знам дека ме сакаш и дека отвараш теми за мене, ама поарно пиши ми у ПП помалку луѓе ќе знаат.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
2.896
Поени од реакции
1.182
Кинки биполарно
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.412
Поени од реакции
12.827
"Вo врскa сo љубoвтa" темaтa е сoсемa дoвoлнa.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.064
Поени од реакции
1.078
Никој нема да ме разбере од тука, но сепак да си пишам.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.948
Поени од реакции
10.179
Не ми го дигаш више, не се враќај поќе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom