На кој познат лик (celebrity) ве потсеќа членот над вас?

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
уффф мојот омилен глумец -wentworth miller :):love1:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
на снежана и 7те џуџиња
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Лелеее пак ти бе...
Па ти кажав прееска на Џејсон Бигс
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Пол Вокер.. Само Фликси посладок шо е :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom