Најјак херој - Modified

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Lol, Void ke tepa troll, so refresh ... i maska ofc. :D

i + vo novite verzii nemozes da mu naprais basher na void/troll, poso ima basher. taka da sea se poslabi :D porano bea stv Nepobedlivi :D
Порано класика на тролл слардар воид по 2 Башера и тоа е тоа не ти бега нисо хахахах 10 мин под баш си не мрдаш едноставно фрлаш раце од тастатура и глеаш како умираш :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
Nevermorot....најдобриот тимски херој воопшто каде ако знајш да играш најлесно ќе направиш Rampage... тука некаде е и Мираната....а за 1в1 Воидот па Нагата!
 

G-Ms|2

I troll'd u ;)
Член од
23 мај 2011
Мислења
25
Поени од реакции
10
tiny го тепа void 1v1 река full items
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281


Destroyer , Lion , Lina int heroite se najdobri za 1v1
Nevermorot....најдобриот тимски херој воопшто каде ако знајш да играш најлесно ќе направиш Rampage... тука некаде е и Мираната....а за 1в1 Воидот па Нагата!
tiny го тепа void 1v1 река full itemsFail all.

 
На врв Bottom