Најшабанска песна која сте ја слушнале (за ремет секако)

Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Темава ја отварам се со цел малце внимание да им се даде на дечките што ја праат оваа музика...малце да ги изругаме...а не да им се дивиме
Мој предлози се
1.Semsa.Ѕ - Volele se oci crne i zelene
2.Boban Zdravkovic-Ne dolazi u moj stan
3.Saban Saulic - Sneg Je Opet, Snezana.
4.Sinan Sakic - Pijem na eks
5.Muharem Serbezovski - Sine moj
има и други ама не ми текнува сеа зе сеа...се надевам ке се наполни листата со мн други

***бројката не го означува рангот на песните***
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
е неможаммммммм:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Јака е конкуренцијата ама според мене оваа штрче како НАЈ...

 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.742
Поени од реакции
630
Ова е врвот...Асим Бајрич

 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Мој Бај Пас текстов е незнам:pos2::pos2:
А еве еден цитат од една песна незнам која е ...
Ти си моје злато ти си моје сребро ако надјеш другој сломит чу ти ребро:tapp:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Ти чеш бит мој бај пас :pos2:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.876
појма неам кој ја пее ама вака иде: ех да нисам сунце :tapp:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Има една песна иде вака:
Горим, зноим се, за свој живот боим се (даље не знам) ....
и уште една:
У мени 300 степени, ја нисам при себи кад на тебе помислим ....
(не ги знам по име песниве ама се мнооогу сељачки)
:helou:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Црно мече ја знајте?

Е не ја знајте богами. Ајде, еве го феноменалниот Дени Бонештај и неговиот хит ЦРНО МЕЧЕ :tapp:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom