Најубава жена во светот (со фотографии)

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Да не знае некој која е оваа? Скроз фит ми е упм.




...според самата градба на рацете со изразени вени и изразени стомачни мускули и препони би рекла дека ова не е жена,
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.668
Поени од реакции
21.752
Знам дека кога се појави прв пат спотот ја зборевме со другар ми, и двајцата бевме во стил-Ау човече што беше ова? Сега, 20 години подоцна сигурно времето го наплатило своето ДДВ, but still, човече што беше тоа тогаш? Каде е што ли прави оваа како и да се вика?

А и песната е ебение. И песната е за зачнување деца. 1:04, 2:34, уствари што па ставам "временски марки" ко да има некоја разлика.

 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.184
Знам дека кога се појави прв пат спотот ја зборевме со другар ми, и двајцата бевме во стил-Ау човече што беше ова? Сега, 20 години подоцна сигурно времето го наплатило своето ДДВ, but still, човече што беше тоа тогаш? Каде е што ли прави оваа како и да се вика?

А и песната е ебение. И песната е за зачнување деца. 1:04, 2:34, уствари што па ставам "временски марки" ко да има некоја разлика.

Недостапно е видеото.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Извини, освен ваквите коменатари со што друго придонесуваш кон темата?
Вака се заблагодаруваш на подароци? Нема проблем, и друг пат.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Тоа не е ботокс, тоа е подарок од Бога:

Прегледај го приврзокот 357773
...и фотошоп дополнително! :)

mahlaghajaberi_nolens_beroemdheden_kleurlenzen_solotica_nederland_oculista.jpg

... може има нешто црти, али за најубава жена малку дискутабилно, па уште дар од Бога :D
прочитај колку естетски хирушки интервенции има (со се’ контактните сочива), инаку женскава е иранскиот модел Mahlagha Jaberi!
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.141
Поени од реакции
5.688
...и фотошоп дополнително! :)

Прегледај го приврзокот 359474

... може има нешто црти, али за најубава жена малку дискутабилно, па уште дар од Бога :D
прочитај колку естетски хирушки интервенции има (со се’ контактните сочива), инаку женскава е иранскиот модел Mahlagha Jaberi!
Значи стварно си уништувач на забави! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom