Најубава жена во светот (со фотографии)

Magic Mike

Blessings and Love
Член од
20 септември 2023
Мислења
736
Поени од реакции
1.901
Obicno ne hejtam vkusovi za zeni, i mene mi se svigaat nekoi koi ne se bas poim za ubavina... Ama Sofia.. I ja gleav novata serija, Griselda, i bev napalen ako ne za nisto drugo, bidejki e ocajno losa glumica, ama za cickite, deka ke gleam picketina so dobri cicki. Sofia, vo Griselda e neopisivo grda zgora na toa i antipaticna sevkupno. Pa ni cickite ne i gi vidov, nisto toples. Ostarela i se napraila so botoksi kako female verzija na Terminator.

Covekot e najubav na 30 godini, sve posle toa e za vo otpad. Toa deka se odrzavale, ne znam sto, ne bajo moj, laga e toa, podobro bi ebel ciganka nekoja 20 godisna otkolku ova androidive na botoks koi bile sinonim za ubavina pred 30 godini.
Очигледно не знаеш што си гледал и си барал цицки на погрешното место,
Гризелда Бланко и треба да биде грда.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.091
Поени од реакции
15.952
Moze, moze, stvarno bev iznenaden neprijatno, bidejki Sofija mi e edna od top 5. Dobro sto mi ja razbuncavte zabludata.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.423
Поени од реакции
9.325
Би ја лупал ко глув на тапан, само да пипнам со ноктецов нешто нејзино макар и обравче.
Така си го викаш, ноктец?
Најубава жена, пролазна работа. Старее, па доаѓа нова, па и со неа така...
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.423
Поени од реакции
9.325
А шо се налути ти, љубоморна да не си?
Не, мислев по креативно име некако ноктец ме асоцира на нешто слабо, тенко, кршливо и не служи за ништо, освен за копање руда кај некои. Оф топик сме... :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom