Најтажен цртан филм

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Кој бил вашиот нај тажен цратн филм на кој можеби имате пуштено солза -две. Јас ке ви се претставам со The Lion King. И тоа уште како мал. Кога го убија Муфаса се изнарикав тогаш. А + тоа беше баш пред гости. Се усрамив. Ама сепак вредеше ! А ваш ? :tv:
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Кога го убија Кени.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Лимба ли како се викаше овој со тигарчето малечко ... не се секавам порано плачев за него .. :vozbud:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.551
Поени од реакции
1.496
Мислам дека се викаше снупи се враќа дома-долгометражен. Бев 2- одд и крокодилски солзи рикав.
 
S

SSS-Stolica

Гостин
и јас на Симба сум плачел малце кога Мустафа го убија
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.058
и јас на Симба сум плачел малце кога Мустафа го убија
:pos::pos:Мислеше Муфаса, не Мустафа, нели?:)
Јас досега немам плачено на цртан филм, ни кога сум бил мал.
Сите ми биле интересни за гледање, што сум разбирал тогаш од тажен крај и слични работи...:toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.810
Поени од реакции
451
Имаше еден цртан со диносауруси, кога загина мајката на малото диносаурусче имаше многу жални сцени, се отепав од плачење:kesa:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.551
Поени од реакции
1.496
:pos::pos::pos:, да не мислиш на Леси се враќа дома ?
Ти имаш 14 години ни леси го имаш фатено ни снупи и ми кажуваш мене...ах деца деца:nesvest:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Бамби, тој со диносаурусчето, Лајн Кинг... всушност на сите цртани со животни каде што некој умирал или детето го делеле од родителите.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Имаше еден цртан со диносауруси, кога загина мајката на малото диносаурусче имаше многу жални сцени, се отепав од плачење:kesa:
Ноженце а? И брат ми мн плачеше на тој цртан. Очите си ги остаи од плачење.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.011
Поени од реакции
7.610
јас кога бев мал заплакав на Кралот Лав...кога ќе умре татко му на Симба у стампедо...кој копиљ сум бил еј...
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
на симба..кога го убија татко му

и на бамби која ја убија мајка и:cry:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom