Најнов хит: "Е баш ме заболе"

Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Зарем уште не сме го допреле дното, секој ден се нешто ново и ново излегува бе :vozbud:
--- надополнето: 30 април 2013 во 12:34 ---
Не знаев каде да си пишам, па тука.

Овие бре Бокс Телевизија (дабогда гром ги погоди) не се арни, ама и ова певаљкиве не им се арни.
По се, изгледа инспирација добиваат од турскиве серии (не знам зошто тоа ме чуди).
На пример, оваа сечела вени на Ифет. Најепик и најретардирана турска серија на сите времиња, ќе ја запамтам до смрт, зашто такво нешто не може на нормален човек да му текне и да го сними. Можам да замислам сценарист кај барале, во Демир Хисар поарно ќе го смислат.
Повелете, и уживајте:
(П.С. Ти ибам тоа глупата маица)

и нормално, после неа имаме фан на КешКеш, со текстот ,,нарачај виски.... легни и опушти се, јас ќе те водам... не ми нуди љубов, сакам нешто друго....,,

Ах, да. Имаме многу уметнички души, ви ја претставувам, ни повеќе ни помалку - ЏЕСИКА

секако, само неколку месеци порано, истава ова Џеси, пее дека сите мажи ја сакаат за швалерка (САМО!). Замислете си!










Мрш.
И оваа да не е поарна
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.648
Поени од реакции
11.644
Драгите пејачи и уште подрагите слушатели на вакви срања треба редовно да бидат кревани на клоца кога и каде ќе се сретнат, гледајте на тоа како придонес кон здравиот развој на дел од биолошкиот живот на планетава...
 
Член од
21 ноември 2012
Мислења
1.174
Поени од реакции
744
off.net Прашања:
- Дали онолкави трепки стварно можат да стојат без помош на хефталица.
- Ако во шише може да се скријат 750.000 евра, колку пари би собрало во жолтото котле кое Сања го држи на глава.
- Што медицински значи симптомот: Ме заболе, од оздола па нагоре. Која е таа болештина?
- Некаде во средина на песната, со очи објективно уморни од трепкање, Сања ќе запраша "Дали некој ќе ми објасни што е бројот 69?" при што како награда нуди само "опасно гушкање во кревет". Дали е тоа фер награда?
- Бидејќи во дел од спотот кој работно ќе го крстиме "Не биди сељак", Сања не му дава на дечкото да јаде школки со виљушка, дали следниот кадар (со руската салата), значи дека тој доживотно се откажал од морски плодови?
- Дали сте видел појак момент во било кој македонски спот од оној што овде се појавува на 2 минути и 25 секунди?
:pos::drk:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Еден мудар човек некогаш кажал: Мислам дека најголемиот доказ дека постои интелигентен живот надвор од оваа планета е тоа што се уште не се обидел да контактира со нас.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.356
Поени од реакции
4.878
Ние самите сме криви што вакви идиоти добиваат толку внимание и слава, па макар таа била позитивна, негативна или сеирџиска.. Ако не им обрнуваме внимание, ќе ги снема и ќе исчезнат ( колку добро би било тоа ). Ама па на крај краева, ај преќути на ова ? РАКЕ ПУКЕ, РАКЕ ШЛАКЕ !!!
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Според првичните информаци некоја си Сања излезе и го уби сексот, сексот е во ургентен центар и се бори за живот, но веројатноста сите да го изгубиме е голема.... Жал ми е
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
"Дали некој ќе ми објасни што е бројот 69
кој како награда од мене добива бесплатно гушкање во кревет" :facepalm:
НА 69 К....И се имам качено додека го снимив првиот спот,јас знам и зошто ама и тие мажите
а сега за секој спот која коинциденција пак бројката се врти тука некаде ,па затоа
овој број си го ставив секаде пред моето име како репер за мојот успех.
---------------------------
А која година дипломирала оваа на музичката академија, и дури сега ич не ми е јасно
како „и со што“онаа Марија Шеривович успеа во шоу бизнисот.
 
L

Luki Junior

Гостин
Ного гомна јадете за естрадните уметнички шо виреат низ цела Македонија.
Ако нема пазар, нема да ги прават вија работи.
Јас би присуствувал на некој нејзин перформанс, гарант наминува накај Шабано или Пепи од време на време... Тава мора да се посете... :)

Една голема глупост, пробува да пие варени школки... чујала жабата оти којната ги коват, и она пуштила ногата... Афродизијак демек.... wanna be 7331.... :(:(:(
 
Член од
21 мај 2011
Мислења
165
Поени од реакции
77
Срам за женскиот пол е оваа тешка курветина !!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom