Најлудиот филм на сите времиња

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.699
Поени од реакции
5.742
Синдром на тешка ретардација, преголема фантазија. Друго нема што да се каже...
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Цела Шутка сака како овој терминаторов да биде.
 

Martin Ramadan

RamDagaDam
Член од
17 декември 2008
Мислења
133
Поени од реакции
19
Знае ли некој како се точно вика лудиов филм, неможам да го најдам никаде :toe:
 
V

Vollstandig

Гостин
Ѓупска работа.
Иначе на ѓупците наши идоли им се овие од Долина на В`ците , сеуште се во заблуда дека имат некое арапско-египетско-турско потекло, не си ја сакат многу индија:)
Е да си ги бараа корените на филм ќе ги имаше сеа...

  1. Во главните улоги: Рамче, Сенат, Екрем, и Џелјан Со фамилијата..
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.699
Поени од реакции
5.742
А Холивудските акции од типот на Терминатор и слично да не се поарни!?
За разлика од ова, се каде каде парни. Ова на ништо не личи, сериозно. Па трансформери што се вика помалце фантазија има него ова.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.133
Поени од реакции
1.885
За разлика од ова, се каде каде парни. Ова на ништо не личи, сериозно. Па трансформери што се вика помалце фантазија има него ова.
Абе остави тоа фантазија.Каде каде подобри ефекти имаат холивудските филмови за разлика од овие срања.
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.151
Филмов можеби личи на срање, но мора да се признае дека имаат направено ептен добри специјални ефекти.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.104
Поени од реакции
359
Ѓупска работа.
Иначе на ѓупците наши идоли им се овие од Долина на В`ците , сеуште се во заблуда дека имат некое арапско-египетско-турско потекло, не си ја сакат многу индија:)
Е да си ги бараа корените на филм ќе ги имаше сеа...

  1. Во главните улоги: Рамче, Сенат, Екрем, и Џелјан Со фамилијата..
:pos2: :pos2: jakooo :)
BTW:
A da ne znae nekoj zenskata kako se vikase samo taa mi cinese vo filmov :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom