Најлоши филмови после една цртка/едно зајче или една тутурутка.

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Еднаш зедов четврт трипче (у моите луди млади години додека се шеткарав низ Ибица и низ Барцелона) и си напраив филм дека главата ми е поголема од телото. 1000 пати ме предупредија дека не смеам на лошо да мислам ама ја како за инает помислив на лошо. И после, демек за да ме свестеле, ми маваа шлаканици ама мене ме болеше на 40-тина сантиметри од главата (демек поголема де!). Оттогаш турив крст на таквиа лоши работи.

А вам ? Што ви се има “дешавано“? Ај пофалете се со некоја уникатна. :wink:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Ќе се преправам дека разбрав барем нешто од наишаново и само ќе ќимам со глаа... :pos:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Епа да, лошо е чуството ако се нафураш лошо и се заинаетиш за нешто, ништо на светот нема да те предомисли и да те убеди дека не е така како што ти си зацртал. И ако се нафураш лошо уште на почетокот...џабе ти е:icon_roll
Затоа се зима тоа на журка, и тоа спид е најбољи за да те држи на нозе.(зборам за екстази)
А мдм е друга приказна ако си со дечко девојка...
мада нема потреба од тоа:icon_lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мориииииииииии на журка беше коа го земав :pos:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Macedalien напиша:
Мориииииииииии на журка беше коа го земав :pos:
И со кој памет на журка се фураше на главата?!Да не ти лупнаа светлата у глава, и прејаката музика?:baeh: Ах маце маце....:pos::pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Мене еднаш ми се деси тоа несакајќи и немислејќи на лоши работи. Си бев ептен кул до максимум и коа си отидов дома ме фати некој лош филм у глава не знаев шо да напраам попрво. Фатив и го разбудив цимерот ама за беља он беше по крш и од мене така да излеговме од соба и цела вечер седевме на тераса и се клештевме ко луди.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Арно ти си се клештел : мене глико3а ми даваа за да се сФестам :pos:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
da jades na masina za perenje i celo vreme da se mislis sto se slucuva zas ti se trese masata i kade otide televizorot :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Џанкеришта еј...:pop:
Ајде, добар сеир е темава, споделувајте „искуства“! :icon_lol:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ја у Виена, таа вечер нема да ја забораам. Ја иам спомнато у друг контекст.

Онака кузнае шо све не се исподеси.. шо све не се внесе у организам.. пред све цртици и карамели.. со тоа Полјаците и Русите со кои беф..

И идеме према лифтот.. и ај прво шо беше сфе ко матрикс, онака почна некоја параноја да не` тепа дека не` бркаат агентите.. еден од ниф коа се пукна со глаа у лифт.. а ја мислев дека треба копчињата онака некоја шифра да убацам, па да идеме у друга димензија или сл.. онака се паничеф, пошо никако не ја погодуеф шифрата.. запотен цел.. на крај ни текна дека мож копчињата се мостот, дека преку нив се иде, али премали беа да не` зберат.. и така.. после нешо се вратифме, спиефме у една соба 5-6 души газ преку глава.. и тоа.

После тоа, повраќање со серење.. шо све не..
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
mr_wicket напиша:
da jades na masina za perenje i celo vreme da se mislis sto se slucuva zas ti se trese masata i kade otide televizorot :)
:pos::pos::pos::pos::pos:

Да сибеш, ме пресмеа, комшиите ги разбудив!!
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Верувале или не се неам нафурано бе :pos: :baeh:
Можно е следниот пат
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Секс на Eкс е најбољи :) Мада мора да имаш флаша вода до тебе :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom