Најефтин супермаркет

Член од
27 јуни 2011
Мислења
222
Поени од реакции
38
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
8.321
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
Еи што кажа дека си доселен,скопјаниве ич ги нејќат ''дојденците''. Иначе КАМ е као најевтин,а по ново го фураат и Карфур..
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.915
Поени од реакции
40.068
Кам ама немаат некои производи што ги има во големите маркети. Секој маркет има акција и попуст на одредени производи. Не може да се избере еден каде што сите цени се ниски.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.819
Поени од реакции
11.945
Кам, а и Мај Маркет за мене цените се поволни. само незнам дали во Скопје има Мај Маркет.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.619
Поени од реакции
9.143
здраво... ме интересира кој може да ми помогне мене како новодоселен во ск (седам близу до стара железничка) па ме интересира кој од маркетите е најефтин рамстор гледам има нешто со картиците поефтино ама мн цени му се набацани во близина имам и тинекс и кам маркет кој е според вас најефтин ????
Стокомак (имаш кај зелено пазарче) и Кам :pipi:
 

LycantHrope

Awwwww
Член од
16 мај 2012
Мислења
31
Поени од реакции
15
Најефтини маркети според мене се Кам и Стокомак , а ако сакаш тоалетна хартија и шекер посети го Керфур:D
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.212
Поени од реакции
6.506
Стокомак, таму работам. :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.061
Поени од реакции
1.077
Ич да непазариш најевтино ќе да е.Ќе си донесеш тегла ајвар,калп сирење и мачкај....
Иначе најевтината храна не е ниту за кучиња.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.266
Поени од реакции
2.340
стокомак на прво место после ти е кам па тедико па остали
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
463
Поени од реакции
568
Со среќа нека ти е таму, земи му ја на скопјанецот работата :icon_lol:.


Иначе во врска со темата не знам кој е најефтин супермаркет во Скопје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom