Најекономично греење (затоплување)

Член од
9 февруари 2023
Мислења
106
Поени од реакции
259
Te sjeba Strelec “ko beba zvechku”….hahahaa.
Aj lazete se so japankive Made in China, moze ke zaebete nekoj da plati duplo za nisto.
Автоматски споено мислење:
Ne znam samo odakle vam vise volja .------ Znaci, po tebi, lose je sto je bilo koja klima napravljena u Kini ? ---- tako pises uostalom, tako ispada po tebi. A bajagi favorizujes cist kineski brend ??! --------Vidis, meni za razliku od tebe, ne smeta da Japanci prave klime i u Azerbejdzanu, Moldaviji, i u Kini------- bilo gde. Zasto ? --------- ////////
-----zato sto je njihov proizvod strogo pod njihovom kontrolom, .....
-----imaju potpuni nadzor od pocetka do kraja proizvodnog procesa, imaju strogu kontrolu zavrsenog proizvoda. -----
-----ne dozvoljavaju mesetarenje sa milion modela i podmodela ---- po zelji velikih kupaca////////
-----za nijednog japanskog proizvodjaca ne mozes da u 3 zemlje nadjes klimu sa istim hardverom--------a drugim trgovackim nazivom.----- i obratno.
-----svi imaju kulturan rad i dobru modulaciju----
-----svi imaju ili Evropski (Eurovent) ili AHRI (za USA) sertifikat ............
-----mnogo se mali broj korisnika zali na njih.....
-----zato sto ce meni zbog proizvodnje i Kini biti ponudjen krajnji proizvod po pristupacnijoj ceni .......
---- cistokrvni Kinezi su im se mnogo priblizili sa cenom, cak ih za neke modele i preskocili //////////// ovde prevenstveno mislim na Gree

I zasto onda rizikovati ??? ! ............
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.387
Поени од реакции
2.662
Ne znam samo odakle vam vise volja .------ Znaci, po tebi, lose je sto je bilo koja klima napravljena u Kini ? ---- tako pises uostalom, tako ispada po tebi. A bajagi favorizujes cist kineski brend ??! --------Vidis, meni za razliku od tebe, ne smeta da Japanci prave klime i u Azerbejdzanu, Moldaviji, i u Kini------- bilo gde. Zasto ? --------- ////////
-----zato sto je njihov proizvod strogo pod njihovom kontrolom, .....
-----imaju potpuni nadzor od pocetka do kraja proizvodnog procesa, imaju strogu kontrolu zavrsenog proizvoda. -----
-----ne dozvoljavaju mesetarenje sa milion modela i podmodela ---- po zelji velikih kupaca////////
-----za nijednog japanskog proizvodjaca ne mozes da u 3 zemlje nadjes klimu sa istim hardverom--------a drugim trgovackim nazivom.----- i obratno.
-----svi imaju kulturan rad i dobru modulaciju----
-----svi imaju ili Evropski (Eurovent) ili AHRI (za USA) sertifikat ............
-----mnogo se mali broj korisnika zali na njih.....
-----zato sto ce meni zbog proizvodnje i Kini biti ponudjen krajnji proizvod po pristupacnijoj ceni .......
---- cistokrvni Kinezi su im se mnogo priblizili sa cenom, cak ih za neke modele i preskocili //////////// ovde prevenstveno mislim na Gree

I zasto onda rizikovati ??? ! ............
Ove demagogije mozes u Srbiji da prodajes ili eventualno na onom drugom forumu.
Teshiba je vec pukla, ocekuj uskoro da prodaju taj segment nekome.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
U Srbiji puno nezadovoljnih korisnika koji imaju Kineske klime.Gree je najgori od svih pregreva prostorije pa čekaju da temperatura padne za 3 stepena da bi krenula da radi.Loša modulacija kakav je to inverter koji ne može da modulira ispod 500w užas.Jedan član foruma ima Gree klime i Fujitsu Gree klime troše 50% više struje nego Fujitsu i loše održavaju temperaturu.Midea klime rade defrost na +13 stepeni i loše održavaju zadatu temperaturu.Hisense klime malo greju pa malo hlade podesiš 23 stepena ona nabije 28 i ne gasi se.Od Japanskih proizvođača najviše se prodaje Fujitsu zato što ima povoljnu cenu i nema problema sa njim.Kinezi su stigli Japance samo po ceni i nikako više.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
U Srbiji puno nezadovoljnih korisnika koji imaju Kineske klime.Gree je najgori od svih pregreva prostorije pa čekaju da temperatura padne za 3 stepena da bi krenula da radi.Loša modulacija kakav je to inverter koji ne može da modulira ispod 500w užas.Jedan član foruma ima Gree klime i Fujitsu Gree klime troše 50% više struje nego Fujitsu i loše održavaju temperaturu.Midea klime rade defrost na +13 stepeni i loše održavaju zadatu temperaturu.Hisense klime malo greju pa malo hlade podesiš 23 stepena ona nabije 28 i ne gasi se.Od Japanskih proizvođača najviše se prodaje Fujitsu zato što ima povoljnu cenu i nema problema sa njim.Kinezi su stigli Japance samo po ceni i nikako više.
Не се слагам со оваа ни под точка разно. Сите знаеме дека Митсу е врв ама сите немат пари за вакви луксузи а и кинеските клими веќе се приближни до Јапонските тоа не е пред 10 20 години кога кинезите енос се учеа како треба да се работи. Како и за сите клими има и добри и лоши критики. Ома комшија до мене грее и е задоволен и од топлење и од сметка од друга страна имам братучед кој не е многу задоволен. За Хисенсе и тука не се слагам мојпт чичо ја има и климата си работи како што треба јас имам Вивакс па од едната сум задоволен од другата не (додуша другава и цркна во гаранција па направија замена на надворешната единица), Мидеа Нордик има мој колега од работа па досега се нема пожалено. За се и сешто има добри и лоши коментари како за климите така и за коли па и за самите луѓе се зависи како ќе ти се погоди.
 
Член од
28 мај 2021
Мислења
25
Поени од реакции
44
U Srbiji puno nezadovoljnih korisnika koji imaju Kineske klime.Gree je najgori od svih pregreva prostorije pa čekaju da temperatura padne za 3 stepena da bi krenula da radi.Loša modulacija kakav je to inverter koji ne može da modulira ispod 500w užas.Jedan član foruma ima Gree klime i Fujitsu Gree klime troše 50% više struje nego Fujitsu i loše održavaju temperaturu.Midea klime rade defrost na +13 stepeni i loše održavaju zadatu temperaturu.Hisense klime malo greju pa malo hlade podesiš 23 stepena ona nabije 28 i ne gasi se.Od Japanskih proizvođača najviše se prodaje Fujitsu zato što ima povoljnu cenu i nema problema sa njim.Kinezi su stigli Japance samo po ceni i nikako više.

@proleter1000,
Zar tebe, u toj istoj Srbiji, baš zbog tako karakterističnog načina pisanja, pljuvanja po svim ostalim brendovima, i neartikulisanog promovisanja Fujitsua, ne prozvaše "papagaj sa govornom manom" ?

Ovde, recimo - LINK

A možda je u pitanju interes? Takođe sa istog foruma, tebi upućeno:

"Kako ti ne dosadi da se ponavljaš već 2 godine svakog dana, na svakoj temi o klimama???
Ili dobijaš pare od Fujitsua ili imaš akcije. Ne vidim koji je više tvoj razlog da pljuješ po svemu što nije Fujitsu i da ih predlažeš svima koji traže klimu pa čak i kada izričito traže nešto drugo
."

Evo ga i taj LINK
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Komšo ne dozvoli da emocije ovladaju tobom kada pišeš postove postaju nerazumljivi i teški za čitanje.Nemoj puno da šetaš po forumima raznim to te samo dodatno zbunjuje.Nego kaži mi kako bi nekome preporučio Gree klimu šta bi izdvojio od performansi i kvaliteta koje ima u odnosu na druge klime.Možeš i po stavkama da ideš kreni od modulacije i kulture rada na primer.Hvala.
 
Член од
28 мај 2021
Мислења
25
Поени од реакции
44
Ja nemam Gree, pisao sam već i ovde i tamo na forumima koju klimu imam. Kupio sam je (i debelo se pokajao) na preporuku baš takvih onlajn stručnjaka, znalaca, "vlasnika" poput tebe, kada si na ovom forumu lagao i pisao hvalospeve o Fujitsu klima uređaju koji tada nisi imao. Hoćeš možda podsetnik i na to?
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Komšo ti si se zbunio 100%Moraš da spustiš loptu na zemlju i pišeš jasnije postove nervoza nikome nije donela dobro osim čira na primer.Znači ti imaš Fujitsu klimu ili si opet napisao nerazumljiv post.
 
Член од
28 мај 2021
Мислења
25
Поени од реакции
44
Mene ne nazivaju papagajem sa govornom manom, i akcionarem i plaćenikom Fujitsua. Tebe da. Imaš linkove, imaš citate, sve ti je lepo u lice rečeno, pa pitaj kolege koje su ti to tamo napisale da li imaju čir, kaži njima da pisu jasnije, ili da spuste loptu, i da su se zbunili 100%, ako smeš. Nadam se da ti je ovo dovoljno razumljivo. Toliko.
 
Последно уредено:
Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Opet su te emocije i nervoza savladale imaš ti znanje o inverter klimama ali ne umeš da iskažeš to.Nego kaži mi kako bi nekome na primer komšiji,prijatelju,poznaniku ili prijateljici preporučio klimu Kineskog proizvođača šta bi stavio na prvo mesto.Možda nižu cenu ili dobru modulaciju zatim kulturu rada ili sve to zajedno.
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
316
Поени од реакции
410
U Srbiji puno nezadovoljnih korisnika koji imaju Kineske klime.Gree je najgori od svih pregreva prostorije pa čekaju da temperatura padne za 3 stepena da bi krenula da radi.Loša modulacija kakav je to inverter koji ne može da modulira ispod 500w užas.Jedan član foruma ima Gree klime i Fujitsu Gree klime troše 50% više struje nego Fujitsu i loše održavaju temperaturu.Midea klime rade defrost na +13 stepeni i loše održavaju zadatu temperaturu.Hisense klime malo greju pa malo hlade podesiš 23 stepena ona nabije 28 i ne gasi se.Od Japanskih proizvođača najviše se prodaje Fujitsu zato što ima povoljnu cenu i nema problema sa njim.Kinezi su stigli Japance samo po ceni i nikako više.
Kolku mnogu nebulozi i proizvolni raboti iskazani vo samo eden post
Автоматски споено мислење:

U Srbiji puno nezadovoljnih korisnika koji imaju Kineske klime.Gree je najgori od svih pregreva prostorije pa čekaju da temperatura padne za 3 stepena da bi krenula da radi.Loša modulacija kakav je to inverter koji ne može da modulira ispod 500w užas.Jedan član foruma ima Gree klime i Fujitsu Gree klime troše 50% više struje nego Fujitsu i loše održavaju temperaturu.Midea klime rade defrost na +13 stepeni i loše održavaju zadatu temperaturu.Hisense klime malo greju pa malo hlade podesiš 23 stepena ona nabije 28 i ne gasi se.Od Japanskih proizvođača najviše se prodaje Fujitsu zato što ima povoljnu cenu i nema problema sa njim.Kinezi su stigli Japance samo po ceni i nikako više.
Pa ako setiram na edna klima gree 25 stepeni a na drugata fujitsu ili koja i da e 22, sigurno ovoj gree ke potrosi 50% povekje struja. Ima esen kup varijabli, ne tuku tresi od rakav. Ili mozebi si izmeril nesto? Ako e taka, togas vo red. Ama ke treba da vidime merenja
 
Последно уредено:
Член од
9 февруари 2023
Мислења
106
Поени од реакции
259
Ne moras Gree --------- vecinu modela ------------ da setujes na 25. One same dostignu toliko----bez obzira sto su na 22.
////// Pun internet toga /////// I ovde na ovoj temi je dosta pisano o tome. A to je ponajvise rezultat neusaglesenog hardvera sa softverom ....... nemaju kulturu rada i dobru modulaciju ======= jednostavno. Zakoni fizike su neumoljivi.....
Kulturan rad klime se ne postize "radom" i marketingom na forumu ---------- nego radom i razmisljanjem u fabrici .......................
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
316
Поени од реакции
410
Ne moras Gree --------- vecinu modela ------------ da setujes na 25. One same dostignu toliko----bez obzira sto su na 22.
////// Pun internet toga /////// I ovde na ovoj temi je dosta pisano o tome. A to je ponajvise rezultat neusaglesenog hardvera sa softverom ....... nemaju kulturu rada i dobru modulaciju ======= jednostavno. Zakoni fizike su neumoljivi.....
Kulturan rad klime se ne postize "radom" i marketingom na forumu ---------- nego radom i razmisljanjem u fabrici .......................
Deka gree klimite se vrv, ne se. Deka se dobra sredna klasa, toa e fakt. Imam tri gree klimi, svesno kupiv gree. Vo uslovi na samo nekakva izolacija na prostoriite, odlicno great. Osven modulacijata koja ne pagja nisko, na amber nordik ne saka pod 450, na pularot pod 400, a na pular premium ne odi pod 350, nitu eden od tie problemi koi si gi spomnal nemam. Nitu pregrevanje, nitu neuklucuvanje po eden saat, nisto od toa. Fantasticno great. Od vivax haier, hisense, midea... i ostanati takvi, koga ke sporedime soodvetni modeli se za klasa podobri. Ako imame odlicno izolirani objekti togas prikaznata se menuva. Odredeni clenovi tropate gluposti i samo plukate i kade so nema ni mesto ni potreba
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom